בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורה למתגייסים: חינוך מיני בצה"ל 
 
 בצה``ל פועלים לצמצום הבורות בענייני מין (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

ספר הדרכה על סקס, אמצעי מניעה ומחלות מין יחולק למתגייסים בבקו"ם החל מ-2004 בתקווה לצמצם את מספר ההפלות של החיילות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורה למתגייסים לצה"ל: בנוסף למדים ולנעליים בקרוב יחלקו בבקו"ם שי נוסף - ספר חינוך מיני לחיילים, העוסק באמצעי מניעה ובמחלות מין. לפרוייקט החינוכי מצטרפות גם ה'דודות': המדריך הישראלי למתבגרים יחולק בתוך חבילת שי של האגודה למען החייל.

על פי הדיווח ב"מעריב", הצבא מודאג מהבורות של החיילים בענייני מין. מסקר שערך בשנת 2001 חיל הרפואה בקרב חיילים משוחררים עולה כי מדי שנה נכנסות כ-700 חיילות להיריון לא רצוי והצבא חייב לממן את ההפלות. בנוסף, עשרים אחוז מהחיילים לא יודעים איך נדבקים באיידס. מהרגלי המין של החיילים עולה כי עשרים אחוז מהמשוחררים עדיין בתולים. ראש אכ"א, האלוף גיל רגב, אישר את חלוקת המדריך.

המדריך נכתב על ידי טלי רוזין וד"ר עמוס בר ובו ניתן למצוא הסברים מדוע מומלץ לדחות את תחילת קיום יחסי המין ("יש הרבה סיבות טובות"), למה כואב לבנות בפעם הראשונה ("לא רק מקריעת קרום הבתולין אלא גם מחשש") ממה צריך לדאוג ("יחסי מין הם אחריות גדולה") וממה לא ("גודל הפין לא קובע מי גברי יותר ומי גברי פחות"). בנוסף, הספר כולל הסברים נרחבים על שימוש באמצעי מניעה ומידע על מחלות מין.

בדובר צה"ל מדגישים כי חלוקת המדריך למתגייסים צפויה רק בתחילת 2004. "מדובר במדריך שמצוי בבחינה כחלק מתוכנית שעורך צה"ל לקידום בריאות החיילים והחיילות ועוסק בקידום בריאות מינית", נמסר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by