בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נחשפה כנופיה שעסקה בסחר בנשים 
 
 סחטו באיומים בתי הימורים ומכוני ליווי (אילוסטרציה)    
 
חדשות נענע

החשודים, המוגדרים "מראשי הפשע הרוסי", הבריחו את הנשים דרך מצרים, וכן סחטו כספים ממכוני ליווי ומבתי הימורים; מעצרם הוארך ב-7 ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היחידה המרכזית של משטרת תל אביב חשפה אמש (שלישי) כנופייה שעסקה בסחר בנשים וסחיטת דמי חסות. ארבעה מראשי אחד מארגוני הפשע הרוסים שפועלים בישראל.

העצורים חשודים שבנוסף לסחר בנשים עסקו גם בסחיטת חסות ממכוני ליווי ובתי עסק פליליים באזור תל אביב ובאר שבע. מעצרם של הארבעה הוארך ב-7 ימים.

מפלג התשאול במשטרה ניהל במשך השבועות האחרונים חקירה שעסקה בעניין ארגון פשע אלים. במהלך החקירה הצטברו ראיות המצביעות לכאורה על כך שחברי הכנופיה הבריחו נערות ליווי לתחומי ישראל, והעסיקו בתנאי כפיה עשרות נשים במכוני ליווי אותם הפעילו באזור תל אביב ובאר שבע.

החשודים הבריחו את הנשים לישראל דרך הגבול עם מצרים, חלק מהן העבירה לבתי ליווי אשר אותם הפעילה וחלק הועברו למכוני ליווי אחרים. הנערות נכלאו, ונאלצו לעבוד על מנת לכסות את הוצאות הבאתן לישראל. חלקן אף נאנסו.

חברי הכנופיה דרשו תשלום עבור שמירה על מועדוני הימורים תוך כדי איומים כי יפגיעו בהם, אם לא יעתרו לדרישתם. בתי העסק שסירבו לשלם את דמי הסחיטה נאלצו לשלם על כך לאחר שהחבורה חיבלה בעסקיהם.

ארבעת החשודים, שני תושבי באר שבע בני 48 ו-49 ושני תושבי תל אביב בני 39 ו-45 שנעצרו אתמול בבוקר, הובאו כאמור להארכת מעצרם בבית המשפט לשלום בתל אביב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by