בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פליקס חלפון מואשם ביבוא קוקאין מוונצואלה 
 
 העדיף לשמור על זכות השתיקה. חלפון (צילום: ONE)   
 
חדשות נענע

נגד חברו, אורי אביטל הוגש גם כן כתב אישום; שחקן בני יהודה, חלפון, שומר על זכות השתיקה: "אם לגלעד שרון מותר, אז גם לי מותר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרקליטות הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד מגנה של בני-יהודה, פליקס חלפון, המואשם בקשירת קשר וייבוא של 5 ק"ג קוקאין. הדיון בנושא הבקשה לעצור את חלפון עד תום ההליכים נדחה לשבוע הבא וזאת על פי בקשת עורך דינו, אביגדור פלדמן, שביקש ללמוד את חומר החקירה.

מתוך כתב האישום עולה שהנאשמים אורי אביטל וחלפון סיכמו ביניהם כי אביטל יטוס לונצואלה, שם ירכוש את הסמים ויביאם ארצה במזוודות. כן סוכם כי חלפון יממן את הטיסה לונצואלה ואת רכישת הסמים.

במסגרת הקשר נרכשו בחברת הנסיעות "ברון טורס" כרטיסי טיסה עבור אביטל לונצואלה דרך מדריד. חלפון שילם לסוכנת הנסיעות 5400 שקל ועוד 1500 דולר עבור הכרטיסים ומסר אותם לאביטל. בתאריך ה-8.8 נפגשו השניים בנתב"ג. חלפון מסר לאביטל סכום מזומן של למעלה מ-40 אלף שקל והמירו לדולרים. כסף זה היה מיועד, על פי האישומים, לרכישת הסמים.

ע"פ כתב האישום, בוונצואלה רכש אביטל קרוב ל-5 ק"ג קוקאין והטמין אותם בשתי מזוודות. בחזרה מ-ונצואלה לת"א שהה אביטל לילה במדריד, ובמהלכו היה בקשר טלפוני שוטף עם חלפון. בתאריך ה-18.8 חזר אביטל לארץ וגילה שאחת המזוודות לא הגיעה. הוא פנה למחלקת האבידות בעוד חלפון המתין בנמל התעופה לשובו של אביטל עם הסמים.

למחרת הגיעה המזוודה השנייה לישראל. לטענת אנשי הפרקליטות, במעשים המתוארים קשרו הנאשמים קשר לייבא סמים מסוכנים מסוג קוקאין לישראל וייבאו לישראל 5 קילו נטו של סם.

פלדמן אמר היום: "אין שום ראיה שקושרת את חלפון לעבירת הסם. אין הוא מכיר את האיש שמעורב בעניין. הוא חבר שלו בסה"כ ועזר לו לקנות כרטיסים. לדעתי, ללא ההד התקשורתי לא היה מוגש כתב אישום בכלל".

"להערכתי הוא גם ישוחרר ביום שלישי. הוא עשה נכון כשקיבל את הצעתי ושמר על זכות השתיקה מול שוטרים מתוחכמים. זכות השתיקה היא המגן לאנשים חפים מפשע לאסוף כוחות ולעמוד על שלהם", סיכם עורך הדין.

חלפון, שממשיך כאמור לשמור על זכות השתיקה, אמר: "אם לגלעד שרון מותר, אז גם לי". אישתו של פליקס חלפון, שהגיעה אף היא לדיון, המשיכה לטעון:" בעלי חף מפשע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by