בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת המחתרת היהודית: הוארך מעצרם של 3 מהחשודים 

פרשת המחתרת היהודית: הוארך מעצרם של 3 מהחשודים

 
 
חדשות נענע

מעצרם של המתנחלים דוד ליבמן, חגי אביקר ופרץ יששכר, הוארך ב-5 ימים; במקביל שוחררו רונן ערוסי והחייל יהויריב מגורי; אתמול נעצר חשוד נוסף בפרשה - גלעד תור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בירושלים האריך הערב (חמישי) בחמישה ימים את מעצרם של המתנחלים דוד ליבמן, חגי אביקר ופרץ יששכר, עצורי 'המחתרת היהודית החדשה' החשודים בביצוע עבירות ביטחון.

במקביל, שוחררו היום ממעצרם שניים מהחשודים בפרשה. בית הדין הצבאי ביפו שיחרר את את סמ"ר יהויריב מגורי, שהיה עצור 14 יום. מוקדם יותר היום שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים רונן ערוסי, החשוד גם הוא בפרשה. השניים שוחררו ללא שהוגש נגדם לפי שעה כתב אישום בפרשה.

בשבוע שעבר שוחרר למעצר בית חשוד נוסף - עמיאור צוראל, זאת לאחר שהשב"כ לא הצליח לגבש נגדו כתב אישום ולהוכיח את הקשר בינו לשאר החשודים במחתרת.

אתמול נעצר חשוד נוסף בפרשה - גלעד תור, תושב חוות מעון בית המשפט השלום בירושלים האריך את מעצרו ב-5 ימים וזאת לפי בקשת המשטרה והשב"כ. החשוד הוא אחיו של סלע תור, אחד העצורים המרכזיים בפרשה. הוא החשוד היחיד שבית המשפט התיר לפרסום את האשמות נגדו: חשד לרצח וביצוע פיגועים נגד פלסטינים.

בפרשה נעצרו עד כה 12 חשודים בקשר לתכנון וביצוע פיגועים נגד פלסטינים (סדר הופעת השמות מקרי): סלע וגלעד תור, דוד ליבמן, רונן ערוסי, ישככר פרץ, יצחק פס, מתתיהו שבו, שחר זליגר דביר, צוריאל עמיאור, יהויריב מגורי, חגי אביקר ויעקב פנחס מיוחס - שלושת האחרונים הינם חיילים.

מעצרו של שחר זליגר הביא להתקדמות בפרשה לאחר שהחל לשתף פעולה עם חוקרי השב"כ. בעקבות חקירתו נעצרו דוד ליבמן ורונן ערוסי, סלע תור ויששכר פרץ בחשד לחברות במחתרת. חקירת הפרשה מתנהלת תחת צו איסור פרסום גורף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by