בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרוביו של בן לאדן הוברחו מארה"ב ב-11 בספטמבר 
 
 בני משפחתו מיהרו לברוח מארצות הברית. בן לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מדווח מי שהיה ראש היחידה למלחמה בטרור, ריצ'ארד קלארק; במטוס, שאסף אנשים בעשר ערים שונות בארה"ב, היו גם 140 בכירים סעודיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריצארד קלארק, מי שהיה ראש היחידה האמריקנית למלחמה בטרור, טוען כי בני משפחתו של אוסעמה בן לאדן הוברחו מארצות הברית זמן קצר לאחר הפיגועים ב-11 בספטמבר, כך מדווחת היום (רביעי) רשת סקיי.

השמים האוויריים האמריקניים היו סגורים, בעקבות הפיגועים, אולם ממשל בוש התיר למטוס לאסוף את בני משפחתו של בן לאדן מעשר ערים שונות, כולל לוס אנג'לס, וושינגטון DC, בוסטון ויוסטון. על אותו מטוס היו גם כ-140 בכירים סעודיים.

קלארק אמר כי "מישהו הניח בפנינו בקשה להתיר למטוס מלא סעודים, ובהם כמה בני משפחה של בן לאדן, לעזוב את ארצות הברית". לדברי קלארק, הוא ביקש מכמה בכירי אף.בי.איי לאשר את הבקשה, וכשהם הסכימו, נתן גם הוא את הסכמתו. לדבריו, "אין לי מושג אם ההחלטה הייתה מוצדקת. תפקידי אינו מאפשר לי לערער על החלטות הסוכנות".

טום קינטון, האחראי על התעופה בשדה תעופה בבוסטון אומר כי "היינו באמצעיתה של פעולת הטרור הגרועה ביותר בהיסטוריה, ונאלצנו לראות גירוש של בני משפחת בן לאדן. רציתי ללכת לדרגים הגבוהים ביותר בוושינגטון ולמחות על כך". הבית הלבן סירב להגיב על הטענות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by