בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של גזבר קיבוץ שפיים 
 
 ביקשו לסגור את הפרשה בתוך הקיבוץ (מתוך האתר של שפיים)   
 
חדשות נענע

יהודה דורון חשוד בגניבת מיליונים, הלבנת הון והעלמת מס; לאחרונה נתבעו דורון ואשתו ע"י הקיבוץ בשל גניבת 15 מיליון שקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בכפר סבא האריך אחר הצהריים (חמישי) בשישה ימים את מעצרו של יהודה דורון, גזבר קיבוץ שפיים לשעבר. דורון חשוד בהלבנת הון ובגניבת כ-15 מיליון שקלים מכספי הקיבוץ. עורכי דינו של דורון לא התנגדו להארכת המעצר.

דורון, שנחשד בגניבת מיליוני שקלים מכספי הקיבוץ ונמלט לחו"ל, שב הלילה לארץ והסגיר את עצמו לידי בלשי המשטרה בשדה התעופה בן גוריון. דורון חשוד גם בהלבנת הון והעלמת מס. המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרו.

בחודש שעבר נודע כי הקיבוץ תובע את דורון ואת אשתו, על מעילה בכשמונה מיליוני שקלים מכספי הקיבוץ. הקיבוץ תובע גם את הבעלים של החברות HTS ו-HDO, באמצעותן ביצעו בני הזוג את המעילה. על פרטי התביעה הוטל צו איסור פרסום לבקשת הקיבוץ.

המעילה התגלתה בעקבות חילופי תפקידים במזכירות ובגזברות הקיבוץ. הגזבר הנכנס, שעסק בהכנת תוכנית תקציבית שנתית, מצא סימנים המעידים על מעילת הענק. בשפיים פנו בתחילה למשרד חקירות פרטי, שסייע בחקירת הפרשה.

משנמצא בסיס לחשדות, ניסה הקיבוץ להגיע להסדר עם דורון, במסגרתו יחזיר את הכסף לא התערבות המשטרה. דורון הסכים אך בהמשך נמלט לחו"ל והנושא הועבר לטיפול המשטרה.
 
 
דרון סיפר ל'ידיעות אחרונות': "לא ברחתי, יצאתי לחופשה בתיאום עם מזכיר הקיבוץ". דורון הכחיש כי גנב כספים ואמר "מעולם לא טענתי שהכספים וההשקעות הללו הם שלי. הכל היה ונשאר רכוש הקיבוץ. אני לא בוגד ולא מועל".

עם זאת, דורון הודה במשתמע בעבירות המסר בהן הוא נאשם. "רשויות המס ללא ספק נפגעו מהמהלכים שאני הייתי המוציא לפועל שלהם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by