בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היורה כבר כאן; סוף שבוע רטוב בפתח 
 
 הכן ילדך לחורף: צייד אותו במגפיים ובמטריה (לעמ)   
 
חדשות נענע

מילימטר גשם נרשם היום בכפר גלעדי; דיווחים על טפטוף הגיעו ממקומות שונים בצפון; בשבת צפויים ממטרים קלים בגליל ובמישור החוף; במישור החוף היה אוגוסט קל יחסית לחמש השנים האחרונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היורה כבר כאן. השירות המטאורולוגי מדווח כי בכפר גלעדי ירד היום (שישי) מילימטר גשם. ברמות מנשה נרשמו 0.9 מילימטר. דיווחים על גשם קל הגיעו גם מהר כנען, ממשגב עם ומקיבוץ חצור. בשירות מעריכים כי קשם קל ירד בצהריים ובערב בצפון הארץ ובמישור החוף המרכזי.

אוויר קריר שמתקרב לכיווננו ממזרח אירופה, יגרום לירידה הדרגתית בטמפרטורות, ויביא אותן לרמה נמוכה מהרגיל לראשית ספטמבר. בשבת יהיה קריר מהרגיל לעונה, ובשעות הבוקר עדיין ייתכן גשם מקומי. בגולן צפויות היום 14-26 מעלות, בגליל 14-25, בתל אביב 22-30, בירושלים 17-26, ובאילת 25-37 מעלות.

המשטרה מזכירה לנהגים להאט מהירות נסיעתם בכבישים רטובים, ולהימנע ככל האפשר מעצירות פתאומיות ופניות חדות. בכל מקרה, חזאים בשירות המטאורולוגי מוסרים כי הקיץ עוד רחוק מסיומו, וכי "עדיין מוקדם לארוז את בגדי הים והכפכפים".

מנתוני השירות עולה כי בחודש אוגוסט היו הטמפרטורות גבוהות מהממוצע, אולם לא בצורה קיצונית. עוד עולה כי תושבי מישור החוף סבלו פחות מן החום בחודש אוגוסט הנוכחי יחסית לחודשי אוגוסט בחמש השנים האחרונות. בהרים ובפנים הארץ, לעומת זאת, היה אוגוסט חם יותר מחודש אוגוסט בשלוש השנים האחרונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by