בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברלוסקוני: "השופטים משוגעים" 
 
 ברלוסקוני נופש עם נשיא רוסיה פוטין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בראיון למגזין ימני בריטי טען כי השופטים סובלים ממופרעות נפשית והינם תת-גזע; רה"מ איטליה נמצא תחת חקירה באשמת נתינת שוחד לשופטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, שנמצא תחת חקירה באשמת נתינת שוחד, יצא היום (חמישי) בהתקפה נגד שופטי בית המשפט במדינה, וקרא להם תת אנושיים ומופרעים מבחינה שכלית.

בראיון למגזין ימני בריטי, שיפורסם מחר יצא ברלוסקוני נגד החקירה האיטלקית בעניינו, ואמר כי לא ניתן להשוות בין השופטים לבין שארית הגזע האנושי, "על מנת להתאים למקצוע הזה יש צורך במופרעות שכלית ומופרעות נפשית".

עוד הוסיף ברלוסקוני: "הם יכולים לבצע את תפקידם מכיוון שהם בנויים שונה מבחינה אנתרופולוגית משאר הגזע האנושי". ברלוסקוני, איל-הון שעשה מיליונים בתעשיית המדיה באיטליה ופנה לפוליטיקה לפני כעשור, נמצא תחת חקירה באשמה ששיחד שופטים במשפטו בשנת 1980. הוא מכחיש את האשמות.

ביוני העביר הפרלמנט האיטלקי חוק המעניק חסינות חוקית לחמשת הפוליטקאים הבכירים באיטליה, והקפיא בכך את התיקים המשפטיים הממתינים להחלטת בית המשפט בעניינו של ברלוסקוני, למרות שהחקירה עצמה ממשיכה.

בחודשים האחרונים, החל ראש הממשלה לנהל מאבק פומבי הולך וגובר כנגד שופטי בית המשפט, אשר לדבריו הם חלק מציד המכשפות נגדו ונגד שותפיו העסקיים שמנהלים השמאלנים.

ברלוסקוני נשאל בראיון בנוגע לראש הממשלה לשעבר, ג'וליו אנדראוטי, שהורשע בהזמנת חיסול של עיתונאי על ידי המאפיה. ברלוסקוני אמר כי השופטים המציאו קשרים בין אנדראוטי לבין המאפיה במטרה להוריד את ערכה של המפלגה הימנית האיטלקית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by