בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלוואות בתנאים נוחים במועדון חשפנות בקנדה  
 
 מה תודה? תתפשטי (המצולמת אינה סטודנטית בקנדה)   
 
קובי זר

על שיער הערווה של הנשים בדרום קוריאה; על סוג חדש של מתיחת פנים; על רון בעל הנס; על רוחות רפאים בתחנת משטרה; והכל בעולמנו המופלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים ללמוד בקנדה? למועדון החשפנות יש דיל לא רגיל בשבילכם. כל שעליכם לעשות הוא לחשוף את גופכם הענוג מספר פעמים בשבוע, והמועדון יממן את לימודיכם. המועדון מוכן לשלם לאוניברסיטה עד 2,000 דולר לחודש, בנוסף לשכר הבסיס ולטיפים.

ואם ההורים שלכם מודאגים מההפרעה ללימודים, תאמרו להם להירגע. המועדון אינו משלם לתלמידים שממוצע הציונים שלהם נמוך מ-80. דרך אגב, המודעה פונה לגברים ולנשים כאחד.
 

באיזה צבע את רוצה את הערווה שלך?

לכל האמיצות מובטחות תוצאות מופלאות
 לכל האמיצות מובטחות תוצאות מופלאות    
בעוד אלפי נשים בתל אביב ובארץ כולה משקיעות הון במריטת שיער הערווה שלהן, בדרום קוריאה האופנה דווקא הפוכה. מסתבר, שהנשים המלוכסנות מוכנות לשלם עד 2,500 דולר כדי שמישהו יקח שיער מראשן וישתיל אותו "שם למטה". וכל זה למה? כי הן חושבות שזה סימן לפוריות.
 
נשים יקרות, אל לכן להשקיע אלפי דולרים במתיחת פנים. כל שעליכן לעשות הוא להשקיע שעה קלה מזמנכן ולקפוץ לחנות לחומרי בניין הסמוכה למקום מגוריכן. והתוצאה לפניכן.
 
 

בוץ - הוא יותר מסריח ממים?

הרופאים מוכנים להישבע שזה אמיתי (סקיי ניוז)
 הרופאים מוכנים להישבע שזה אמיתי (סקיי ניוז)   
ברכת המדור שלוחה השבוע לפיליפ ג'ון מבריטניה, שהצליח לשמור על תוארו כאלוף העולם בצלילת שנורקל בתוך בוץ. פיליפ ג'ון המוכשר, רק בן 16, וכבר הצליח לעבור מסלול בוץ באורך 55 מטר ובעומק של מטר וחצי ב- 35 שניות. אבל הבוץ לא עלה לראשו הקט של פיליפ ג'ון. כשנשאל על ההבדל בין שחייה בבריכה לבין צליחת בוץ הסביר ג'ון: "זה קצת יותר חם, ויותר מסריח כשיוצאים מהמים".
 

רון בעל הנס

זה לא כל כך נעים לראות תחנת משטרה רדופת רוחות (אתר המכסחים)
 זה לא כל כך נעים לראות תחנת משטרה רדופת רוחות (אתר המכסחים)   
רון האנט, פועל בניין מקליפורניה נפל מסולם בגובה שני מטר ישר על מקדח באורך 45 ס"מ אשר נקב את עינו ויצא מעורפו. נשמע כמו משהו שיכול להרוג? לא את רון בעל הנס. קרוביו הביאו אותו לבית החולים, שם שפשפו הרופאים את עיניהם בתדהמה, אולם החלו לקדוח בגוגלגלתו של רון. הם הצליחו להוציא את המקדח מבלי שנגרם לפועל היקר נזק מוחי כלשהו. טוב נו, הוא איבד עין. אבל אפילו האחיין שלו חושב שיבוא יום וכל המשפחה תצחק על כל הסיפור בארוחות חג.
 

"כשאתה רואה שדים, שדים מפחידים, למי תקרא?"

אמצע לילה, תחנת משטרה בשלביוויל, ארצות הברית. דלתות מתחילות פתאום לזוז, המדרגות חורקות, מגירה אחת נפתחת ונסגרת מעצמה. אחד העובדים מדווח כי משהו בלתי נראה אחז ברגלו. "אם אתה רואה שדים, שדים מפחידים, למי תקרא?" נכון, למכסחי השדים. זה בדיוק מה שעשו השוטרים. אבל החיים הם לא סרט. המכסחים האמיצים לא התפרצו פנימה עם מכונות מגניבות. אחת מצוות המכסחים פשוט הסבירה ביובש ש"אנחנו ניכנס לבניין וננסה לשחזר את כל מה שהם חוו באמצעות תופעות ניתנות להסבר. אם נצליח לשחזר, הרי שאין פה שום דבר על-טבעי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by