בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בומביי: מאות מוסלמים הפגינו נגד ביקור שרון 
 
 אויב האיסלאם. בובת שרון מוצאת להורג בהפגנה בבומביי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ראש הממשלה יבקר בשבוע הבא בהודו; המפגינים תלו בובה עליה נכתב "שרון" ונשאו שלטים בהם נכתב "שרון פושע כנגד האנושות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות מתפללים מוסלמים הפגינו היום (שישי) במסגד גדול בבומביי שבהודו, נגד ביקורו הצפוי של ראש הממשלה, אריאל שרון, במדינה בשבוע הבא. המפגינים הניפו שלטים עליהם נכתב בין היתר "שרון הוא סנדק הטרור" ו- "שרון פושע כנגד האנושות".

כמה מהמפגינים תלו בובה עליה נכתב באנגלית "שרון" על חבל, בניסיון לדמות הוצאה להורג, והמשתתפים בהפגנה מחאו להם כף. ואילו המואזין במסגד תקף בנאומו את ההחלטה לארח את שרון, באומרו כי "הממשלה נועצת סכין בגבם של המוסלמים".

המואזין אמר עוד כי "שרון הוא אויב מר של האיסלאם ואויב מר של המוסלמים". יצויין כי בהודו חיים, לצד הרוב ההינדי, כ-130 מיליון מוסלמים.

ביום שני הקרוב ייצא שרון להודו, ויהיה זה ביקור ראשון של ראש ממשלה ישראלי בהודו מאז כוננו שתי המדינות יחסים דיפלומטיים, לפני 11 שנים. במהלך הביקור, שימשך חמישה ימים, יבקר שרון בבירה ניו דלהי ובעיר בומביי, שנחשבת למרכז הכלכלי של הודו.

ראש הממשלה יפגש עם עמיתו ההודי, ואג'פאיי, וכן, עם הנשיא עבדול קלאם ועם שרים הודים בכירים. הוא ידון עם מארחיו בהידוק שיתוף הפעולה האסטרטגי בין שתי המדינות וארצות הברית, הנאבקות כולן באיום הטרור.
 

פמליה חסרת תקדים

 
שרון ינסה לקדם שיתוף פעולה מסחרי ותעשייתי בין שתי המדינות וההודים מצידם יעלו את דאגתם מפני כינון יחסים בין ישראל לפקיסטן.

ראש הממשלה עומד להגיע להודו בלוויית פמליה גדולה מתמיד; לביקור יצטרפו שרחת החינוך, שר החקלאות ושר המשפטים, אשר הזמינו כל אחד מהם נציגים בולטים מהתחומים עליהם הם ממונים בארץ.

כן יצטרף לנסיעה מנכ"ל משרד הביטחון, עמוס ירון, ומשלחת של 34 אנשי עסקים בראשות יושב ראש התאחדות התעשיינים, עודד טירה. חבר הכנסת יוסי שריד ממרצ קרא השבוע לשרון "לדלל את הפמליה המנופחת", והמליץ אף לצרף לה מספר רעבים מישראל, כדי שיוכלו "להחליף רשמים עם הרעבים בהודו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by