בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ארה"ב ידעה מראש על פיגועי ה-11 בספטמבר" 
 
 המקום בו היו התאומים. גראונד זירו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך מסר שר לשעבר בפרלמנט הבריטי; לטענתו הפיגועים שירתו את מטרת ארה"ב לבסס את השליטה בעולם; ארה"ב: מדובר בטענות מפלצתיות ודוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר לשעבר בפרלמנט הבריטי אמר היום (שבת) כי ארה"ב ידעה מראש על פיגועי ה-11 בספטמבר בניו יורק ובוושינגטון, ונמנעה מהכשלתם מכיוון שאלו חיזקו את מעמדה של ארה"ב כשליטה בעולם.

עיתון הגרדיאן ציטט את, מייקל מיטצ'ר, שר הסביבה לשעבר בממשלתו של טוני בלייר: "הקבינט של בלייר, אמר גם הוא כי וושינגטון עשתה שימוש "במלחמה בטרור" למטרת טיוח להשגת יעדים גיאופוליטים נרחבים".

עוד הוסיף: "המלחמה העולמית בטרור קיבלה חותם מיתולוגי פוליטי שסלל את הדרך למלחמה על סדר יום חדש - מטרת ארה"ב להגמוניה עולמית. דבר שבנה את הצורך בביטחון על ידי כפייה בכוח על מקורות הנפט העולמי".

לדבריי מיטצ'ר, התקפות ה-11 בספטמבר יצרו "תירוץ בעל ערך רב" למלחמה באפגניסטאן, והוסיף כי ארה"ב התכוונה להשתלט על המפרץ הפרסי גם אם סדאם חוסיין לא היה בשלטון, "הדבר ברור כי שלטונות ארה"ב עשו מעט אם בכלל למנוע את אירועי ספטמבר".

מיטצ'ר אמר כי מועצת מודיעין בינלאומית הזהירה כבר ב-1999 כי אל-קאעידה מתכנן להנחית מטוסי מתאבדים ועליהם מטען חומר נפץ על הפנטגון, מטה הסי.איי.אי והבית הלבן.

בנוסף, ערער על התגובה האמריקנית בבוקר ההתקפות: "באותו הבוקר היה מחויב הממשל האמריקני בשעה שנודע שנודע כי מטוסי המתאבדים יצאו לדרכם, לשלוח מטוסי קרב לכיוונם", דבר שלטענתו לקח מעל ומעבר לזמן הנדרש. עוד הוסיף: "אפילו מטוס קרב בודד אחד לא הוזנק לאוויר, אלא רק לאחר שהמטוס השלישי פגע בפנטגון".

השגרירות האמריקנית בלונדון הביעה את שאט נפשה מדברי מיטצ'ר. בהודעה שפורסמה נאמר כי טענותיו הדימיוניות ביניהן הטענה כי הממשל האמריקני התעלם במכוון מתקיפת הטרוריסטים שהביאה למותם של 3.000 בני אדם, היא מרושעת ופוגעת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by