בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האף.בי.איי מנהל מצוד אחר 4 מבוקשים 
 
 האף.בי.איי פרסם את תמונות המבוקשים באתר האינטרנט (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הארבעה קשורים לארגון אל-קאעידה; קיים חשש כי הם מתכננים פעולת טרור לרגל יום השנה השני לפיגועי ה-11 בספטמבר; ארה"ב לא העלתה את רמת הכוננות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנות האף.בי.איי מבקשת היום (שבת) את עזרת העולם במציאת ארבעה בני אדם החשודים בקשר לארגון אל-קאעידה, וקיים חשש לגביהם כי הם מתכננים פעולת טרור או פיגוע התאבדות.

הסוכנות פירסמה אזהרה חמורה באתר האינטרנט שלה לגביי ארבעת האנשים, לאחר שמספר גורמי מודיעין אישרו את חששה, ביניהם מספר ממשלות זרות. הסוכנויות הזהירו כי הפעילים מתכננים פיגוע כנגד ארצות הברית.

פירסום האזהרה בוצע לנוכח מידע מודיעני רב על כוונת טרוריסטים לבצע פיגועים ביום השנה השני לפיגועי ה-11 בספטמבר. עדיין, הממשל האמריקני לא חשף את האיום הספציפי ולא העלה את רמת הכוננות הלאומית.

גורמים פדראלים מסרו כי האף.בי.איי מקווה כי מישהו בארצות הברית או בעולם יזהה אחד או יותר מתוך המבוקשים. אין לגורמים עדות כי הם נמצאים בארצות הברית, אך מכיוון שכולם השתמשו בשמות ובמסמכים בדויים, הם עדיין לא מוציאים את הדבר מכלל חשבון.

עוד הוסיפו הגורמים, שהעדיפו להישאר אנונמיים, כי עדיין לא ברור אם ארבעת המבוקשים עובדים יחדיו. לא הוצגה הוכחה לכך כי הם מעורבים בתכנון פעולת טרור מוגדרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by