בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש קורא להשארת אלי אוחנה בבית"ר ירושלים 

אתר חדש קורא להשארת אלי אוחנה בבית"ר ירושלים

 
 
חדשות  נענע


אתר חדש של אוהדי בית"ר ירושלים קורא לכל מי שרוצה להשאיר את אלי אוחנה בתפקיד מאמן הקבוצה לחתום על עצומה ווירטואלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתר חדש של אוהדי בית"ר ירושלים עלה היום (חמישי) לרשת, בקריאה להשאיר את מאמן הקבוצה אלי אוחנה בתפקידו, בניגוד לרצון קבוצת המשקיעים שקנתה את הקבוצה, המעונינת להעביר את אוחנה מתפקידו ולמנות במקומו מאמן בכיר יותר. האתר מכנה את עצמו בשם "א.ת.א - אוהדים תומכי אוחנה".

מייסד האתר הוא סטודנט בן 26 בשם רני בר-חמא, שמבטיח מאבק עיקש להשארת אוחנה בקבוצה. "העליתי את האתר ביחד עם שני חברים בכדי לתמוך באוחנה", מספר בר-חמא, "ואני חושב שזו אחת הדרכים הטובות לתמוך במאבק. למרות שהאתר עלה לפני כחצי שעה בלבד, כבר חתמו על העצומה מספר אנשים, ואם כל מי שחתם על עצומות אחרות בנושא יחתום גם על העצומה הזו, נוכל להגיע לכמעט עשרת אלפים חתימות."

בר-חמא מספר כי ימשיך לאהוד את הקבוצה גם אם אוחנה יעזוב, אך עזיבת אוחנה תהיה "מכה קשה לאוהדים", כהגדרתו.

בשבועות האחרונים מתנהל מאבק חריף בין אחד מבעלי הקבוצה, קובי בן-גור, לבין יו"ר הקבוצה משה דדש, בשאלת זהותו של מאמן הקבוצה בעונה הבאה. בן-גור טוען כי בכוונתו להפוך את המועדון לאחד מהמובילים בארץ, כלכלית ומקצועית כאחד, וטוען כי כדי לממש את כוונתו יש להביא במקום אוחנה מאמן בכיר, כששמו של מאמן האלופה הפועל חיפה, אלי גוטמן, עלה כמועמד לתפקיד.

האוהדים, ביחד עם דדש, התגייסו מאז ההודעה לעזרתו של אוחנה, אחד מסמלי המועדון, כשהם מבטיחים להחרים את משחקי הקבוצה אם אכן יוחלף אוחנה, ומניפים שלטי תמיכה בו בבואם לאצטדיונים בשבתות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by