בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חן אלקובי לא תרצה עונש מאסר בפועל  

חן אלקובי לא תרצה עונש מאסר בפועל

 
 
חדשות נענע

במקום זאת תרצה אלקובי עבודות שירות; הורשעה בהתחזות לגבר ובקיום יחסי מין עם קטינות; תשלם לקטינות פיצויים בסך עשרות אלפי שקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (ראשון) 6 חודשי בפועל על חן אלקובי, בגין קשירת קשר לביצוע עוון, מעשה מגונה, ניסיון אונס והתחזות. חודשי המאסר יומרו לעבודות שירות. השופטים, בראשותו של השופט נאמן, קבעו כי אלקובי תשלם פיצויים בסך 40,000 ש"ח לאחת המתלוננות, ו-10,000 ש"ח למתלוננת נוספת. כמו כן גזרו השופטים על אלקובי שנת מאסר על תנאי.

אלקובי, בת 22, הואשמה בתחילה באונס שתי קטינות תוך התחזות לגבר אך בהסכם בין סניגורה של אלקובי, עו"ד רונן בנדל, ופרקליטות המחוז הסכימו הצדדים כי אלקובי תודה בעבירות בהן הורשעה ובמקביל יושמטו מכתב האישום סעיפי אישומי האונס.

הפרשה נחשפה לפני יותר משנה, כאשר אחת מן הנערות התלוננה במשטרה על אונס. לאחר מכן נודע, כי לא היה אונס, אלא שהחשודה והנערה קיימו מערכת יחסים זוגית משך שלושה חודשים, בלי שהנערה תדע את זהותה המינית האמיתית של החשודה. את התלונה הגישה הנערה לאחר כחודש, בלחצם של בני משפחתה. היא טענה שהחשודה הסתירה את שדיה בעזרת חגורת גב שסירבה להסיר בשל כאבי גב, כתוצאה מחוליות פגועות. לגבי איבר המין המלאכותי סירבה לפרט.

אלקובי טענה כי אחת המתלוננות נגדה ידעה שהיא אישה וכי החליטה להתלונן נגדה מסיבות משפחתיות. אלקובי טוענת כי המתלוננת הגישה את התלונה בכדי לשכנע את בני משפחתה שלא ידעו כי אלקובי היא אישה. המתלוננת השנייה הודתה במכתב שכתבה לבית המשפט כי ידעה כל העת כי מדובר בבחורה. לדבריה, "היא מעולם לא פגעה בי. היא אהבה אותי כמו שאני, ועזרה לי לצאת מהארון". הקטינה כתבה לשופטת כי "אני מוכנה להודות בפנייך שאני לסבית... פחדתי ואני עדיין פוחדת שהחברים שלי יגלו זאת, כי המשפחה שלי פרימיטיבית".

הקהילה ההומו-לסבית זעמה על הרשעתה של אלקובי בהתחזות. נורה גרינברג, נציגת הטרנסג'נדרים והטרנסקסואלים באגודה, אמרה ל"גוגיי" כי "מעתה כל טרנסג'נדר הוא רמאי ורשאי להיתבע לדין. זה עלול לתבוע מחיר כבד מכל מי שזהות המגדר שלו לא משתווה עם מינו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by