בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
16 שנות מאסר לאב שאנס את בתו 
 
 מסרבת לקבל בינתיים טיפול רפואי למרות מצבה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

האב, עבריין מין ביצע את המעשים לאחר שאיים על בתו בת ה-17 באיומי רצח; האב לא הביעה שמץ של חרטה; סניגורו: הוא בכלל לא מכיר את הבת הזאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר בצהריים (ראשון) 16 שנות מאסר על עבריין מין ממרכז הארץ שתקף את בתו בת ה-17 ובאיומי רצח ביצע בה עבירות מין חמורות ביותר. שלושת שופטות בית המשפט, ברכה אופיר-תום, תחייה שפירא ומרים סוקולוב החליטו שהאב לא ישלם פיצויים לבתו על מנת שלא יהווה כפרה על מעשיו אלא מס שפתיים בלבד.

לאחר שיחרורו של האב מהכלא הסכימה גרושתו לארחו בחג הפסח בביתה ואז תקף את בתם בת ה-17 במקלחת ובאיומי רצח והצמדת מספריים לגרונה, ביצע בה עבירות מין חמורות ביותר. הבת שהורחקה בילדותה גם מאמה הנרקומנית ששוקמה, וחזרה להתגורר עימה לאחר שהאם ניסתה ליצור שוב תא משפחתי. סובלת ממצב נפשי קשה והעידה מפני השופטות על חרדותיה, רגשי אשם והבלבול כלפיי אביה שאינה יכולה אפילו לשנוא אותו. היא מסרבת בינתיים לקבל טיפול רפואי הולם.

האב לא הביע שמץ של חרטה או רגש לסיבלה של בתו והמשיך לא התייחס אליה גם לאחר הרשעתו. בנוסף סרב לחסוך ממנה חקירה נגדית. סנגורו עו"ד דן רונן אמר ל"קול ישראל" שטענותיו להיעדר ראיות מספיקות ולעלילה משפחתית נדחו, הוא מתנגד לביקורת ומבקש לערער לבית המשפט העליון: "הוא למעשה לא גידל את הבת הזו, הוא למעשה לא מכיר את הבת הזו כמעט. הבת הזאתי היא כמו בת זרה, זה עצוב, זה חמור אבל זאת המציאות. אבל להגיד שלא היתה אמפתיה...האיש פשוט היה בשוק, הוא לא מבין מה נפל עליו, הוא טוען שהוא לא ביצע את הדבר הזה והוא נלחם על חפותו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by