בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חטפו תיקים לממן הסנפת גז מטהרי אוויר 
 
 פרצו לגן ילדים לממן את רכישת מטהרי האוויר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

המשטרה עצרה חבורה של 10 קטינים; לדבריהם, כתוצאה מהרחת הספריי הגיעו למצב של שכרון חושים והזיות על מטוסים נופלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרה קטינים בני 12 עד 13.5 מבת-ים נעצרו בשבוע שעבר על ידי מחלק הנוער של מרחב איילון. החבורה נהגה לחטוף תיקים ולעסוק בפריצות בעזרתם רכשו מטהרי אוויר אותם נהגו לשאוף כדיי לחוות לדבריהם הרגשת רחיפה והזיות. הקטינים שוחררו למעצר בית של חמישה ימים.

במהלך חודש אוגוסט נהגה החבורה לחטוף תיקים מנשים מבוגרות באזור בת-ים, עוד מתברר מהחקירה כי חבורת הקטינים היתה בנויה במבנה היררכי שבראשה עמד מנהיג ושני סגנים שעסקו בחטיפת התיקים מנשים שישבו בגנים ציבוריים.

הקטינים היו מגיעים בקבוצות של ארבעה, בעוד שניים חטפו את התיקים, השניים האחרים היו לכאורה רודפים אחר הגנבים. לאחר החטיפה נהגה החבורה לבדוק את תכולת התיק, אם הכילו רכוש חסר ערך מבחינתם היו שני "הרודפים" מחזירים את התיק לקורבן.

בנוסף, פרצו כארבע פעמים במהלך הקיץ לגן ילדים וגנבו ממנו ציוד חשמלי, כסף ואוכל ששימש לבילויים שלהם בנקודת מפגש החבורה שכונתה בפיהם "המחנה", איתרו החוקרים מכלים רבים של מטהרי אוויר.

מחקירת הקטינים מתברר שנהגו לגנוב מטהרי אוויר להתיז את תכולתם לתוך גרביים, שגם אותן גנבו, ולהריח אותם. לדבריהם כתוצאה מהרחת מטהרי האוויר הגיעו למצב של שכרון חושים והזיות כגון של מטוסים וכבישים נופלים. מתברר שבסך הכל היתה מעורבת החבורה בשמונה מקרים של חטיפת תיקים בבת ים, התפרצויות וגניבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by