בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל-קאעידה מבטיח מתקפת טרור חדשה 
 
 היהודים והאמריקנים אחראים לרצח השייח. בן-לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בקלטת חדשה ששודרה ב"אל עארביה" הובטח כי הארגון יגרום לארה"ב לשכוח את ה-11 בספטמבר; מכחיש כל קשר לרצח מנהיג השיעים בעיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קלטת אודיו חדשה המיוחסת לכאורה לארגון אל-קאעידה שודרה בצהריים (ראשון) בתחנת הטלוויזיה "אל-עראביה". בקלטת מבטיח אחד מבכירי אירגונו של אוסמה בן-לאדן, כי הארגון יגביר בזמן הקרוב את ההתקפות כנגד יעדים אמריקנים ברחבי העולם ועל אדמת ארצות-הברית. כמו כן, הכחיש הדובר בקלטת, שהזדהה כעבדל-רחמן אל-נאג'די, כל קשר לרצח מנהיג השיעים בעיראק.

"אנחנו מכריזים כי יהיו התקפות חדשות מחוץ ובתוך ארה"ב, התקפות שיגרמו לאמריקנים לשכוח את ה-11 בספטמבר", אמר אל-נאג'די בהקלטה.

קלטת האודיו, שהוקלטה ככל הנראה ב-3 בספטמבר, פורסמה ימים ספורים לפני יום השנה השני להתקפות על מגדלי התאומים ובניין הפנטגון בארה"ב. האמריקנים כידוע רואים בארגון אל-קאעידה את האחראי לאותן התקפות ובעקבותיהן יצאו למערכה הצבאית באפגניסטאן.

באשר לטענות שעלו בקלטת לגבי הפיגוע בו נהרג מנהיג השיעים בעיראק, מן המידע המצוי בידי האמריקנים מתברר כי ארגון אל-קאעידה עמד מאחורי מכונית התופת שהתפוצצה בסמוך למסגד בעיר נג'ף. כעשרים מפעילי הארגון אף נעצרו בחשד למעורבות בפיגוע הקשה בו נהרג כאמור מנהיג השיעים, מחומד באכר אל-חאכים, ו-83 מאמינים שסיימו את תפילות יום השישי.

לדברי אל-נאג'די, אלו אשר הרגו את אל-חאכים הם האמריקנים והיהודים, וזאת משום שידעו שנאמנותו נתונה לאיראן. עוד הוסיף, כי מספר הקורבנות האמריקנים כתוצאה מהקרבות מאפגניסטאן הם גבוהים בהרבה מהדיווחים בוושינגטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by