בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאוול: רה"מ הבא חייב לשלוט בכל מנגנוני הביטחון 
 
 מרוצה מהחלטת האיחוד. פאוול (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הוסיף כי ראש הממשלה יהיה חייב להתעמת עם ארגוני הטרור; התנער ממדיניות החיסולים של ישראל; סולנה מבקר במצרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אומר היום (ראשון) כי ראש הממשלה הפלסטיני הבא חייב להחזיק בידיו את השליטה על כל מנגנוני הביטחון. "ראש הממשלה יהיה חייב להתעמת עם ארגוני הטרור, בדרך למדינה פלסטינית", אמר פאוול.

בראיון לרשת איי.בי.סי אמר פאוול כי הוא "מרוצה מאוד" מהחלטת האיחוד האירופי להוסיף את הזרוע המדינית של החמאס לרשימת ארגוני הטרור. עם זאת הוסיף כי ארה"ב מתנגדת למדיניות החיסולים של ישראל. "זו לעולם לא היתה המדיניות שלנו... הזהרנו את ישראל כי מדיניות כזו לאורך זמן עלולה לעלות ביוקר".

על שאלת גרושו של ערפאת אמר פאוול כי הוא אינו תומך כעת בגירוש משום שזה לא ישיג הרבה. " הדבר יציב את ערפאת בזירה הבינלאומית, ובכך יחזקו", אמר.

בתוך כך, שר החוץ של האיחוד האירופי, חוויאר סולנה, נפגש היום במצרים עם שר החוץ המצרי, אחמד מאהר. במסיבת עיתונאים שקיימו השניים דרש מאהר מאירופה וארצות הברית לגנות את פעולותיה של ישראל נגד בכירי החמאס. "אני מקווה שכל העולם, אירופה וארצות הברית, יגנו בחריפות את הפעולות האלה כמו שהם מגנים את הפעולות של הארגונים הפלסטינים", אמר מאהר.

סולנה מצדו קרא לחמאס לנתק כל קשר עם פעילות טרור. "אנחנו רוצים שהזרוע המדינית של החמאס תנתק את קשריה עם הפעילות הטרוריסטית ותהפוך לתנועה שעוסקת בפוליטיקה בלבד", דברי סולנה.

בימים הקרובים ימשיך סולנה את מסעו במזרח התיכון. סוכנויות הידיעות דיווחו היום כי ייתכן וסולנה ייפגש עם נביל שעת', שר החוץ הפלסטיני, בירדן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by