בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצוד אחר פדופיל הפועל באזור הדרום והמרכז 
 
 הקלסתרון שהופץ על ידי משטרת ישראל   
 
חדשות נענע

ביצע עבירות מין קשות בילדות בשנתיים האחרונות; ארב לילדות מחוץ לבית ספרן ופיתה אותן לבוא עימו לבנין נטוש; לאחר מכן נהג להחזיר אותן למקום ממנו נאספו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ישראל פירסמה היום (ראשון) קלסתרון של פדופיל מסוכן שביצע בשנתיים האחרונות עבירות מין קשות בילדות בגילאיים 6 עד 10. משטרת מרחב לכיש הקימה צוות מיוחד ללכידתו וגבתה עדויות קשות מכ-10 ילדות שנפלו קורבן לידיו.

המשטרה סבורה לאחר חקירת הילדות כי הוא תקף גם ביבנה ובתל אביב. תיאורו: כבן 40, גבוה, רזה ושחום עור. שיערו קצר מאפיר וייתכן גם מתולתל, בעל עניים ירוקות והוא מדבר עברית.

החשוד נוהג במכונית מסחרית לבנה קטנה ולעיתים הוא אורב לילדות כשהוא הולך ברגל ליד בית ספרן או באזור מגוריהן בשעות הבוקר. הוא מפתה אותן לבוא עימו לבנין נטוש או לעלות למכוניתו ולנסוע למקום מבודד שם הוא מבצע בהן עבירות מין קשות ומחזיר אותן למקום ממנו אסף אותן בתחילה.

פקד עודד חביב אמר בראיון לגלי צה"ל כי המצוד אחר הפדופיל נערך כבר מספר חודשים ורק עכשיו הוחלט לפרסם את קלסתרונו ולפנות לעזרת הציבור. המשטרה מבקשת מכל המכיר אדם העונה לתיאור החשוד, ליצור קשר עם פקד חביב בטלפון 056-274988.
.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by