בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לביטחון פנים והמפכ"ל מברכים על הזיכוי של יצחקי ורז 

השר לביטחון פנים והמפכ"ל מברכים על הזיכוי של יצחקי ורז

 
 
חדשות  נענע

השניים הודיעו כי הניצבים ישובו לאלתר לתפקידיהם; במשרד לביטחון פנים מעריכים כי יצחקי לא יקודם לתפקיד המפכ"ל למרות הזיכוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לביטחון פנים, שלמה בן-עמי, ומפכ``ל המשטרה רב ניצב, יהודה וילק, מברכים הערב על זיכויים של הניצבים יאיר יצחקי ויצחק רז בבית הדין המשמעתי של המשטרה.

השניים הואשמו כי נפגשו עם עופר נמרודי, בזמן שהתנהלה נגדו חקירה סמויה, ויצאו לחופשה מתפקידם על מנת להוכיח את חפותם. לאור הזיכוי, הודיעו בן-עמי ווילק כי הקצינים ישובו לאלתר לשמש בתפקידם הקודם. עם זאת, הנחו השניים את הגורמים המקצועיים לפעול לחידוד, וליישום הלקחים הנורמטיביים שנובעים מפסק-הדין.
 

האם יקודם יצחקי לתפקיד המפכ"ל?

בנוגע לאפשרות קידומו של יצחקי לתפקיד המפכ``ל אמר בן עמי בראיון לערוץ 2 כי שאלת המפכ``ל אינה על הפרק כרגע, ולא יעסוק בה עד לחודשים האחרונים של הקיץ.

מגלי צה``ל נמסר כי במשרד לביטחון פנים ובצמרת המשטרה מעריכים כי בן-עמי לא ימנה את יצחקי למפכ``ל בגלל הביקורת שמתחו עליו השופטים בפסק הדין. השופטים כתבו כי קיימת חובה להפריד בין מפירי החוק לבין הממונים על שלטון החוק, ולכן לא היה מקום להזמנה לארוחת ערב פרטית, שנתן יאיר יצחקי לנמרודי.
 

ביילין: אין מניעה לקידום

שר המשפטים יוסי ביילין בירך גם הוא הערב על זיכוי הניצבים ואמר: "תהליך בדיקת החשדות נגד השניים היה חשוב כדי להבטיח שמחנה אכיפת החוק הוא מחנה טהור ואני מאושר שזו היתה החלטת בית הדין המשמעתי". ביילין הדגיש כי ללא בדיקה היתה רובצת עננה סביב אמינותם של השניים אבל כעת, לדבריו, אין מניעה לקידומם.

גם ראש הממשלה, אהוד ברק, ברך היום (חמישי) את הניצבים על זיכויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by