בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"לא יתכן שנשכר עו"ד כדי לטרפד חקירה נגד ר"מ מכהן" 
 
 החוקרים מקווים לגלות מי עמד מאחורי ההלוואות (חדשות נענע)   
 
חדשות נענע

כך הטיח היום נציג התביעה בדיון על ערעורו של גלעד שרון; החלטת ביהמ"ש בנוגע להעברת מסמכי פרשת סיריל קרן תנתן ביום ראשון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט בצהריים (שני) כי יפרסם את החלטתו בעניין עירעורו של בנו של ראש הממשלה, גלעד שרון, ביום ראשון. ביהמ"ש יחליט אם לחייב אותו למסור לידי המשטרה את המסמכים הקשורים לפרשת סיריל קרן.

שרון, שלא נכח בדיון, טען באמצעות עורך דינו מיכה פלדמן, כי זכות השתיקה שלו חלה גם על מסמכים שנמצאים ברשותו. עוד אמר העו"ד כי למשטרה יש קושי ראייתי, ולכן היא מעוניינת לעשות חיפוש בביתו של גלעד שרון, אך בעקבות חשיפת הפרשה בעיתון "הארץ" נמנע גורם ההפתעה. ולכן, טוען פלדמן, לא צריך לפגוע בזכויותיו הבסיסיות של שרון.

עו"ד גל לברטוב, נציג הפרקליטות בדיון, נעזר בראיון שנתן פלדמן לאמצעי התקשורת לאחר שניתנה ההחלטה הקודמת בעניינו של ביהמ"ש השלום, שחייבה את גלעד שרון להגיש את המסמכים.

פלדמן טען הוא זה שלמעשה ייעץ לשרון לשתוק, משום שמדובר בחקירה מגמתית שיכולה לפגוע באביו ואחיו. גלעד חזר על אותם הדברים גם בפניו חוקריו. עוד אמר פלדמן בראיונות: "גלעד שרון הוא איש עסקים, אף אחד לא יעשה איתו עסקים אם ישתף פעולה עם המשטרה".

הפרקליטות טענה בדיון בביה"מ כי לא יתכן שעורך דינו של שרון נשכר כדי לטרפד חקירה נגד ראש ממשלה מכהן. ושיקולים עסקיים אינם מדריכים חשוד בשמירה על זכות השתיקה.

גלעד שרון עירער על החלטת בית משפט השלום בתל אביב לדחות את בקשתו לבטל את הצו המחייבו למסור את המסמכים למשטרה, במסגרת חקירת הפרשה. גלעד, כך נקבע, לא אמר בחקירתו שהוא שומר על שתיקה מחשש להפללה עצמית, אלא מחשש שיפליל אחרים, והחוק אינו מאפשר זאת. עוד נקבע כי המסמכים שהמשטרה ביקשה אינם אינטימיים ולכן במסירתם אין הפרה של זכות השתיקה.

באמצעות המסמכים מקווים החוקרים להבין מי עומד מאחורי העברת הכסף בנובמבר ובדצמבר אשתקד, מאוסטריה לחשבון הבנק של בניו של שרון בתל אביב. על פי הערכת המשטרה, מי שהעביר את הכסף הם אותם בעלי הון שעמדו מאחורי התרומות המקוריות למשפחת שרון, בפריימריס 1999, ובאותם גורמים שעמדו מאחורי הלוואת הקש, לכאורה, שעליה היה חתום סיריל קרן. החשד הוא כי בין משפחת שרון לבעלי ההון הללו התקיימו קשרי שוחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by