בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: נתפס סחטן האינטרנט מהדרום  
 
 סחט מאתרי פורנו אמריקנים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

פבלו ולדיסלב מבאר שבע הוא החשוד בסחיטת אתרי אינטרנט פורנוגרפיים בארה"ב; ולדיסלב מכחיש כל קשר; בפשיטה התגלה שלולדיסלב אין מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה פשטה הלילה (שלישי) על ביתו של פבלו ולדיסלב, בן 20 מבאר שבע, החשוד כי סחט אתרי אינטרנט פורנוגרפיים בארצות הברית, כך מדווח היום העיתון "ידיעות אחרונות". על פי החשד, ולדיסלב משגע את אתרי האינטרנט הפורנוגרפיים של חברת "סייבר-טרנד" מקליפורניה. הוא סחט ממפעילי האתרים "דמי שמירה" תמורת הבטחה לא להפיל את האתרים.

על פי הדיווח, בפשיטה התברר כי לולדיסלב אין מחשב בביתו. המשטרה טוענת כי הוא החביא את המחשב בניסיון לשבש הליכי חקירה. כן טוענת המשטרה כי ולדיסלב החביא מכונית יוקרה אותה קנה מהכספים שאותם קיבל מהאתרים. פרקליטו של ולדיסלב טוען כי למרשו אין שום קשר לטענות המועלות נגדו. ולדיסלב יובא הבוקר להארכת מעצר.

על פי החשד, נהג ולדיסלב להיכנס לאתרים, המספקים תמונות עירום תמורת תשלום, ולהשבית אותם למשך שעות ארוכות. אחר כך דרש דמי חסות כדי להפסיק את ההצקות. הוא נתן למפעילי האתרים שם, מספר טלפון ומספר חשבון, בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, והם שילמו לו אלפי דולרים כדי שיניח להם. כמו כן גנב הפורץ את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות ששילמו עבור תמונות העירום.

אבל הסחטן לא הסתפק בכך, והמשיך לדרוש כספים נוספים. מפעילי האתרים סירבו לשלם פעם נוספת ופנו לאף.בי.איי. כמו כן פנו לעזרתו של מומחה המחשבים, עו"ד בועז גוטמן, אשר עירב את משטרת ישראל. הוא דיווח על השם שמסר הסחטן, מספר חשבון הבנק, מספרי הטלפונים מהם פעל ותמלילי שיחות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by