בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראלים מקיימים יחסי מין במשך 22 דקות בממוצע 
 
 בכל דקה נמכרות בארץ 3.1 גלולות ויאגרה    
 
חדשות נענע

כך מתברר ממחקר שערכה חברת התרופות "פייזר"; ישראל מדורגת במקום ה-1באזור אפריקה והמזה"ת בשימוש בוויגארה; רוב הנשים הביעו חשש מהגלולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממחקר שערכה חברת התרופות "פייזר" מתברר כי ישראלים מקיימים יחסי מין במשך 22 דקות בממוצע בכל פעם. עוד עולה המחקר כי ישראל מדורגת במקום הראשון באזור אפריקה והמזרח התיכון בשימוש בויאגרה. באריץ נמכרות 2.1 גלולות בכל דקה.

אתמול חגגה הויאגרה חמש שנים לכניסתה לשוק. הגלולה משמשת לבעיות בתיפקוד המיני ועד כה נטלו את התרופה 21 מיליון גברים בעולם. בישראל נמכרו עד היום כ-4 מליון גלולות. המחקר בחן את דפוסי ההתנהגו של גברים הסובלים מהפרעה בזיקפה ונערך בישראל בקרב רופאים במטפלים בבעיות בתיפקוד המיני וכלל 476 גברים.

מהמחקר מתברר כי ככל שגיל הגבר צעיר יותר, וסובל מבעיות בתיפקוד המיני, תעלה הסבירות שיפנה לקבלת טיפול. מתברר כי מאז שנכנסה התרופה לשוק הישראלי, עלה מספר הגברים שפנו לאיבחון ולטיפול ביותר בפי שניים.

מסקר שנערך בקרב נשים בישראל שליווה את המחקר, מתברר כי רוב הנשים חוששות מתרופה לבעיות זיקפה, היות והיא משפיעה זמן ארוך מדיי. עוד עולה כי אחוז גבוה של הנשים חוששות מתופעות לוואי מתמשכות. כחצי מהנשים שנשאלו חוששות שהגברים ירצו סקס בתכיפות רבה מדיי, וכי הביעו חשש שיופעל עליהן לחץ לקיים יחסי מין בזמנים לא נוחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by