בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נהרגו ראש החמאס בחברון וסגנו 
 
 צה``ל כיתר את הבניין במהלך היום (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אחמד באדר היה אחראי בין היתר לשילוח המחבל לפיגוע באוטובוס קו 2 בירושלים לפני שלושה שבועות, שבו נהרגו 22 ישראלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל איתרו הלילה (רביעי) את גופותיהם של אחמד באדר, ראש החמאס בחברון, ועוזרו הבכיר, עז א-דין מיסק, שהתבצרו היום בבניין בחברון.

אחמד באדר היה אחראי בין היתר לשילוח המחבל לפיגוע באוטובוס קו 2 בירושלים לפני שלושה שבועות, שבו נהרגו 22 ישראלים. כמו כן היה אחראי לפיגוע נוסף בירושלים, בקו 14. באדר שימש כקצין המבצעים של חמאס באזור חברון תחת עבדאללה קוואסמה. בעקבות הריגתו של קוואסמה, הפך למפקד החמאס באזור.

כוחות מיוחדים של צה"ל כיתרו אתמול, מאז הבוקר, את הבניין שבו התבצרו באדר ועוזרו. החיילים הגיעו אל הבית במטרה לעצור פעילי חמאס ממשפחת קוואסמה, אולם לאחר שהוצאו כמה משפחות מהבית, נפתחה מתוך המבנה אש לעבר הכוחות. במקום התנהלו חילופי אש כבדים. לא היו נפגעים בקרב החיילים. בצהריים כאמור פרץ כוח צה"ל לבניין ואיתר את גופות השניים. הבניין פוצץ.

במהלך חילופי האש דיווחו הפלסטינים על נער פלסטיני בן 13 שנהרג מאש צה"ל. מקורות בחברון דיווחו כי הנער הוא סאאר סיורי, המתגורר בדירה סמוכה למבנה שכותר. בחילופי האש נפצעה בינוני גם ילדה בת עשר וגבר פלסטיני שיצא פצוע מהבניין והובהל לבית החולים בישראל. ההערכה כי הוא אחד החמושים שפתחו באש לעבר הכוחות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by