בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד החוץ ממליץ לא להגיע לסיני 
 
 חופי סיני ערוכים לקליטת עשרות אלפי ישראלים (לעמ)   
 
חדשות נענע

זאת בשל סיבות ביטחוניות; 50 אלף ישראלים צפוים להגיע לחצי האי בתקופת החגים; כמו כן פורסמה אזהרה מפני טיול בנפאל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעונת החגים נוהגים ישראלים רבים לפקוד את חצי האי סיני ודווקא בעונה זו פרסמו אתמול המטה למלחמה בטרור ומשרד החוץ אזהרה ולפיה לא מומלץ למטיילים ישראלים להגיע לחצי האי סיני. "מעריב" מדווח היום (שלישי) כי בשל סיבות ביטחוניות משרד החוץ ממליץ שלא להגיע גם למצרים, לירדן, למדינות ערב ולמדינות מוסלמיות אחרות.

עליה גדולה חלה בחודשים האחרונים במספר הנוסעים הישראלים לסיני, בעקבות ההכרזה על ההודנא. 81 אלף ישראלים בילו באוגוסט בסיני, לעומת 78,000 ישראלים שיצאו לסיני באוגוסט 2000, לפני האיניתיפאדה. במהלך החגים היו אמורים לבקר בסיני כ- 50 אלף ישראלים, אולם כעת לא ברור האם יבטלו את חופשתם.

כמו כן פרסם משרד החוץ אזהרה לנוסעים הישראלים בנפאל. משרד החוץ ממליץ שלא לחרוג מעמק קטמנדו, פוקרה, ומסלולי הטרקים המקובלים של האנאפורנה, לאנגטאן, ומחנה הבסיס של האוורסט. גם באתרים אלו מתבקשים המטיילים להקפיד על כללי זהירות הכוללים הצמדות למסלולים הקבועים ותנועה בקבוצות.

ההודעה פורסמה בעקבות פרישת המחתרת המאואיסטית משולחן המשא ומתן וחידוש התקפותיה בכל רחבי נפאל. פעילות המחתרת כוללת התנקשויות באנשי ממשל, צבא ומשטרה בכירים, הנחת מטעני חבלה ומתקפות על בסיסי צבא ומשטרה, גם בעיר הבירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by