בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ברווז חתונתי": עשרות גברים נפלו בפח 

"ברווז חתונתי": עשרות גברים נפלו בפח

 
 
חדשות נענע

"שירה" חשודה שהוציאה במרמה אלפי שקלים מגברים שנרשמו למשרד השידוכים שהקימה; מעצר החשודה, שלומית דרור שפריר, הוארך ב-6 ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בתל-אביב האריך היום (שלישי) בשישה ימים את מעצרה של מנהלת משרד השידוכים, החשודה במרמה של עשרות גברים. העצורה, שלומית דרור-שפיר, חשודה כי הקימה משרד שידוכים שבו לא היו רשומות נשים מלבדה.

דרור-שפיר, תושבת בת ים בת 30, נעצרה אתמול בחשד שהונתה עשרות גברים. לטענת המשטרה, החשודה הוציאה אלפי שקלים במרמה מן הגברים, לאחר שהקימה משרד שידוכים בו לא היו רשומות נשים נוספות מלבדה.

דרור-שפיר, שכינתה את עצמה "שירה", הבטיחה לעשרות גברים כי יש לה משרד שידוכים והיא תמצא להם מועמדת ראוייה לחיי נישואין. הגברים הולכו שולל אחר העתיד הוורוד שהובטח להם, והפקידו בחשבון הבנק שלה דמי הרשמה. אבל, למרבה הצער, "שירה" הייתה האישה היחידה שנרשמה לאותו משרד שידוכים.

לטענת המשטרה, "שירה" ניהלה יומן ובו תיעדה את פגישותיה עם הגברים השונים. על פי החשד, בסמוך לשם כל מועמד רשמה החשודה הערה כלשהי, וביניהן "יש לו כסף" ו"קל לסינג'ור". כמו כן רשמה לעצמה "שירה" כל מתנה שקיבלה מכל גבר.

החקירה החלה בעקבות פנייתו של גבר בן 30, תושב ירושלים, הלוקה בנפשו. על פי החשד, "שירה" סחטה ממנו אלפי שקלים ואף הביאה אותו לחתום על מסמכים, להקמת עמותה שהיה אמור לעמוד בראשה. המתלונן לא ידע ואף לא הבין מה הן מטרותיה של העמותה.

"שירה" נעצרה אתמול בבית קפה ברמת גן, במהלך מפגש עם אחד מחתניה הפוטנציאלים. על פי החשד, "שירה" הפקידה חלק מהכספים בחשבונות שותפיה למרמה וחלק נוסף הועבר, לכיסוי חובותיה בשוק האפור. המשטרה פתחה בחקירה לאיתור כל קורבנותיה של "שירה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by