בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי חברת החשמל נגד "שקע ותקע" 
 
 תקע? כן שקע? (מתוך: אתר חברת החשמל)   
 
חדשות נענע

צמד הבובות כוכבי קמפיין החברה מרגיזות את יו"ר ועד העובדים המיועד: "מנסים להסתיר את העובדים בגלל הדימוי השלילי"; בחברה מבהירים: שקע ותקע נשארים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"שקע ותקע", שתי הבובות החביבות המככבות בקמפיין החדש של חברת החשמל, הצליחו לעורר לאחרונה את זעם עובדי חברת החשמל. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח היום (שלישי) כי ועד החברה דורש להדיח את הבובות מתפקידן בטענה כי השימוש בהן בקמפיין נועד להחביא את עובדיה החרוצים של החברה, הסובלים מדימוי שלילי. במקומן דורש הוועד לשלב עובדים אמיתיים, בשר ודם.

בחודשים האחרונים מנהלת חברת החשמל קמפיין הסברתי בעלות של מיליוני שקלים שנועד לעודד את הציבור להתנהגות בטיחותית בטיפול בחשמל. כוכבי התשדיר הם שקע, תקע, קשישה חביבה אך מעצבנת ושחקנים מקצועיים המייצגים את עובדי החברה. משרד הפרסום אדלר חומסקי, האחראי על תקציב הפרסום, קבע כי בובות יעבירו "מסר יעיל וחיובי יותר".

לטענת יו"ר ועד עובדי החברה המיועד, מיקו צרפתי, הנהלת חברת החשמל עשתה פרסומת שמחביאה את העובדים: "למה הם לא מראים אותנו מתרוצצים בשטחים, עובדים בתחנת הכוח באשקלון כשטילי 'קסאם' מסביב, עושים כל מאמץ כדי שיהיה חשמל?". עם זאת, צרפתי מודה שחברת החשמל סובלת מדימוי כוחני. "כולם שונאים אותנו, אפילו משפחתי וחבריי שונאים את חברת החשמל וטוענים שאנחנו שרלטנים".

ממציא שקע ותקע, הפירסומאי ראובן אדלר, טוען לעומת זאת כי מאז החלו להשתמש בבובות הולך הדימוי של החברה ומשתפר. בחברת החשמל מבהירים עם זאת, שתקע ושקע לא הולכים לשום מקום. הם ימשיכו לככב, ואין כל כוונה לשלב את העובדים בתשדירים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by