בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה הלבנוני: להציב כוחות סורים בדרום לבנון לאחר נסיגת ישראל 

שר ההגנה הלבנוני: להציב כוחות סורים בדרום לבנון לאחר נסיגת ישראל

 
 
חדשות  נענע

"המטרה היא לא להגן על הגבול הסורי, אלא להכניס את תל אביב לטווח הטילים הסורי", אומר השר הלבנוני. הנושא יידון, ביום שני: ראש ממשלת לבנון יבקר בסוריה לקראת נסיגת צה"ל הצפוייה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה של לבנון מעלה יוזמה חדשה לעתידה של רצועת הביטחון לאחר נסיגת כוחות צה"ל. על פי התוכנית תבקש לבנון מסוריה לפרוש כוחות באזורי הנסיגה, שיצטרפו אל הכוחות הלבנוניים בהגנה על גבולה הדרומי של המדינה.

"המטרה היא איננה להגן על גבולה הדרומי של לבנון", מסביר שר ההגנה, גאזי זאיטר, "אלא להכניס את תל אביב לתוך טווח הטילים הסורי".

סוכנות הידיעות הצרפתית דיווחה כי הדברים נאמרו בכינוס פומבי שנערך בסוף השבוע בצידון. ביום שני יעלה הנושא ככל הנראה לדיון בפגישותיו של ראש ממשלת לבנון עם בשאר אסד ועם פארוק א-שרע בדמשק.

עוד אמר השר כי "לבנון לא תוותר על אף שעל מאדמתה", רמז לכך שאם צה"ל יישאר באזורים מסויימים ברצועת הביטחון, לבנון לא תהסס לתמוך בפעולות טרור כנגד ישראל.

גורמים מדיניים בירושלים אמרו בתגובה, כי טרם סוכם אופן הנסיגה של צה"ל מלבנון. אם הנסיגה תתבצע על פי החלטת האו"ם, לדברי אותם גורמים, הרי שעל צה"ל לסגת מכל שטח לבנון והאחריות על האירועים באזור תוטל על צבא לבנון בלעדית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by