בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון: השיחות עם אסד היו מועילות מאוד, ייתכן שיחודשו שיחות השלום 

קלינטון: השיחות עם אסד היו מועילות מאוד, ייתכן שיחודשו שיחות השלום

 
 
חדשות נענע

בראיון לעיתון מצרי אמר קלינטון כי הוא ונשיא מצרים מובראק אופטימיים בכל הקשור לחידוש השיחות במסלול הישראלי-סורי. "היה חשוב להיפגש עם אסד פנים מול פנים", אמר והוסיף כי הכדור, נמצא עדיין במגרש הסורי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית מביע אופטימיות בכל הקשור לחידוש תהליך השלום בין ישראל לסוריה. זאת, על אף שהפסגה שנערכה בשבוע שעבר בז`נבה הסתיימה ללא תוצאות ממשיות.

בראיון לעיתון המצרי אל-אהרם אומר קלינטון כי לאחר הפגישה, שני הצדדים מכירים טוב יותר את העמדות האחד של השני.

הדברים, מתפרסמים על רקע פגישה הצפוייה ביום שני בין ראש ממשלת לבנון לבכירים בממשל הסורי. בפגישה יידונו הצדדים בנסיגה החד-צדדית של כוחות צה"ל מלבנון. בפגישה, ייתכן ותעלה ההצעה להציב כוחות סורים בגבולה הדרומי של לבנון.
 
 
"היה חשוב להיפגש פנים מול פנים", אומר קלינטון. "כתוצאה מהפגישה לסוריה ולישראל יש מושג טוב יותר על עמדות כל אחד מהצדדים. אני חושב שהרעיונות שהעלה ראש הממשלה ברק היו רציניים, מפורטים ומקיפים".

קלינטון הוסיף בראיון כי אסד וברק "מחויבים לדרך השלום". לדבריו, שני המנהיגים נושאים על עצמם את האחריות ההיסטורית ללקיחת החלטות נועזות בהתאם לאינטרסים של שני העמים ולמען העתיד של שתי האומות.
 
 
בעניין המסלול הישראלי-פלסטיני, אמר קלינטון כי על ארה"ב ומצריים לעבוד קשה במטרה לקדם את הצדדים לחתימה על הסכם הקבע. "בפנינו הזדמנות היסטורית להגיע להסכם קבע בין ישראל לפלסטינים", אמר הנשיא האמריקאני.

הדברים צוטטו בסוכנות הידיעות "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by