בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נכשל המו"מ בין מייקרוסופט למשרד המשפטים האמריקני 

נכשל המו"מ בין מייקרוסופט למשרד המשפטים האמריקני

 
 
חדשות  נענע

בית המשפט הודיע כי מאמצי התיווך נכשלו. פסיקת בית המשפט - ביום שלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני מצטער להודיע על סיום מאמציי להגיע לפשרה במשפט המונופולין של מייקרוסופט", אמר השופט ריצ`רד פוזנר, שמונה לשמש כמתווך בין חברת העל מייקרוסופט ומשרד המשפטים האמריקני במשפט המונופולין של המאה.

מאז פסיקת השופט ג`קסון כי למייקרוסופט יש מונופול בחלקים מסויימים של שוק התוכנה, החלו מאמצי תיווך בין הצדדים בתיווכו של פוזנר. אבל, כאמור, אתמול בלילה נכשלו סופית המגעים, וכעת רק נותר להמתין לפסיקתו הסופית של השופט תומס פנפילד ג`קסון, שתינתן ביום שלישי.

מייקרוסופט הביעה את אכזבתה מכישלון המדעים, וג`ואל קליין, ראש משרד המשפטים האמריקני, אמר כי כל פסיקה שתהיה מוכרחה לענות על "בעיות הקשורות בתחרותיות שנגרמות בידי השימוש לרעה של מייקרוסופט בכוח המונופול שלה", כהגדרתו.
 

ביל גייטס, יושב ראש מיקרוסופט, אמר בתגובה כי צוות המשא ומתן בראשותו ובהשתתפות בכירי הנהלת מיקרוסופט, עבד בארבעת החודשים האחרונים בניסיון כן להשיג "פשרה הוגנת והגיונית" בתביעה. "עשינו צעד גדול לקראת הממשל בניסיון להגיע לפתרון בעניין, אך הממשל לא הסכים לפתרון הוגן והגיוני שהיה הטוב ביותר עבור הצרכנים והתעשייה", אמר גייטס.

"באופן טבעי, אנחנו לא מתכוונים לדון בפומבי בתהליך המשא ומתן", אמר גייטס, "אבל אני יכול לומר שמיקרוסופט הציעה ויתורים משמעותיים במטרה לסיים את ההליך. בסופו של דבר, לא ניתן היה להגיע לסיכום מכיוון שמשרד המשפטים והמדינות השונות לא הסכימו ביניהן".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by