בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכל ניסיון חיסול בעולם התחתון 

סוכל ניסיון חיסול בעולם התחתון

 
 
חדשות נענע

המשטרה חושדת כי כנופייה מלוד תכננה לרצוח את עופר שם-טוב, בן דודו של זאב רוזנשטיין; הסיכול התאפשר בעקובת איתור שני כלי רכב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטרי משטרת מחוז תל אביב סיכלו בחודש שעבר חיסול בעולם התחתון. המשטרה התירה היום (רביעי) לפרסום כי היעד לחיסול היה עופר שם טוב, בן דודו של זאב רוזנשטיין, וכי במהלך החקירה נעצרו שלושה חשודים.

הפרשה החלה בתחילת חודש אוגוסט. חבלן משטרה הוזעק לחולון כדי לבדוק רכב גנוב. בתוך המכונית נמצאו שני אקדחים ובקבוקי בנזין. מחקירה התברר, כי הרכב ותכולתו עמדו לשמש עבריינים, שתכננו לפגוע באחד מדיירי הבניין. הבנזין אמור היה לשמש כחומר דלק להצתתו של רכב המילוט מזירת האירוע.

כשבועיים לאחר מכן, דיווח סייר של חברה לאיתור כלי רכב גנובים למשטרה, כי ברחוב דקר בחולון נמצא רכב מסוג טויוטה, השייך לתושב רמת גן ונגנב ממנו לפני כחצי שנה. חבלן שהוזעק למקום גילה ברכב רובה מסוג גלילון ואקדח.

שוטרי בילוש של משטרת מרחב איילון הוצבו במארב בסמוך לרכב, ולאחר מספר שעות הופיע חשוד בשם פטריק אלקריף, תושב בת ים בן 30. החשוד נעצר כשהתכוון להיכנס לרכב הגנוב. טביעות אצבעותיו של אלקריף תאמו לטביעות האצבעות שנמצאו ברכב הראשון.

לאחר חקירה נוספת נעצרו שני חשודים נוספים, עופר בוהדנה ואברהם עייש, אשר קשורים לכנופייה מלוד, שחבריה ידועים כיריבים מושבעים של זאב רוזנשטיין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by