בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של החשוד המרכזי בפרשת המחתרת היהודית 
 
 קשיים בחקירה. זליגר בהארכת מעצר (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

ככל הנראה, שחר זליגר הוא היחיד שנגדו יוגש כתב אישום בפרשת המחתרת היהודית; זאת לאחר שיתר החשודים בפרשה שוחררו בימים האחרונים ממעצרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בירושלים האריך היום (שישי) בשישה ימים את מעצרו של שחר זליגר, החשוד המרכזי בפרשת המחתרת היהודית. מבין תריסר החשודים בפרשה נותר במעצר רק זליגר, וככל הנראה רק נגדו בסופו של דבר יוגש כתב אישום. שחרורם של החשודים האחרים מעיד על קשיים רבים בחקירת הפרשה ועל-אי יכולתה של המשטרה לקשור בין כל העצורים לחשדות על פגיעה ותכנון לביצוע פיגועים נגד פלסטינים. עם זאת, על הפרשה כולה יש עדיין צו איסור פירסום.

זליגר, כאמור, הוא כרגע החשוד המרכזי בפרשה. הוא חשוד בעבירות של ניסיון לרצח, עבירות נשק, קשירת קשר לביצוע פשע, תכנון והשתתפות בפיגועים נגד ערבים והכנת חומרים מסוכנים. בחקירתו בישרות הביטחון הודה כי קיבל מיצחק פס ומתיתיהו שבו את לבני החבלה לצורך איפסונן וכי השניים היו בדרכם חזרה ממנו, כשנתפסו על ידי המשטרה והשב"כ.

אתמול שחרר בית משפט השלום בירושלים חשוד נוסף בפרשת המחתרת היהודית החדשה; יששכר פרץ שוחרר למעצר בית מלא, תוך הפקדת ערבות כספית. השבוע שחררה המשטרה גם את דוד ליבמן וגלעד תור. קודם לכן שוחרר גם אחיו של גלעד - סלע תור, אחד מהעצורים המרכזיים בחקירה.

עוד שוחררו: החייל חגי אביקר למעצר בית מלא עם ערבות כספית; חגי אביכר, תושב סוסיה; ביום חמישי שעבר שוחררו סמ"ר יהויריב מגורי, וכן רונן ערוסי, ששוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים; שבועיים לפני כן שוחרר למעצר בית גם עמיאור צוראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by