בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתבי אישום יוגשו נגד הח"כים חזן וגורולובסקי 
 
 קיבלתי כבר שני עונשים כבדים. ח``כ גורולובסקי (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

בפרשת ההצבעות הכפולות בכנסת; היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטת המדינה החליטו להאשימם בזיוף, קבלת דבר במרמה והפרת אמונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"האמת תצא לאור". יחיאל חזן (לע``מ)
 "האמת תצא לאור". יחיאל חזן (לע``מ)   
היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין ופרקליטת המדינה, עדנה ארבל, החליטו היום (חמישי) להגיש כתבי אישום נגד שני חברי כנסת בפרשת ההצבעות הכפולות בכנסת, במהלך הדיונים על התוכנית הכלכלית. כתבי האישום יוגשו נגד חברי הכנסת של הליכוד, מיכאל גורולובסקי ויחיאל חזן.

שני הח"כים רשאים לבקש שייערך להם שימוע לפני הגשת כתבי האישום נגדם. גם ועדת האתיקה של הכנסת נדרשת לדון בהחלטת היועץ המשפטי ופרקליטת המדינה. טיוטה של כתבי האישום תישלח את שני הח"כים בימים הקרובים ועל פי ההערכה, הם יואשמו בזיוף, בקבלת דבר במרמה ובהפרת אמונים.

שני הח"כים נחקרו בעבר תחת אזהרה לאחר שהתעורר חשד שהצביעו במקום ח"כים אחרים במליאה. ח"כ גורולובסקי הודה כי הצביע במקום ח"כ הליכוד גלעד ארדן ונימק את מעשיו ב"עייפות ובלבול". בהוראת ועדת האתיקה הוא הורחק ממשכן הכנסת לארבעה חודשים.

בתגובה להחלטת רובינשטיין וארבל, אמר ח"כ גורולובסקי כי לא ציפה להחלטה שכזו מאחר שכבר קיבל שני עונשים כבדים, "האחד מהתקשורת והשני מוועדת האתיקה של הכנסת", לדבריו. הוא הודיע כי יתעץ עם עורך דינו בנושא.

ח"כ חזן נחקר בחשד שהצביע במקום חברת הכנסת של הליכוד, ענבל גבריאלי. להתחזקות החשד נגדו תרמה עדותו של ח"כ יעקב ליצמן, מיהדות התורה, שהעיד כי ראה אותו מצביע פעמיים במקום גבריאלי. בתגובה להחלטה להגיש נגדו כתב אישום, אמר ח"כ חזן, כי הוא שב וטוען שלא הצביע הצבעה כפולה והוא "משוכנע בביטחון מלא כי האמת תצא לאור".
 

נסגרו תיקי החקירה בפרשה נגד פורז, אדרי וטאהא

 
חשודים אחרים בפרשה, אשר יכולים לנשום עכשיו לרווחה, הם שר הפנים, אברהם פורז, סגן שר הביטחון, יעקב אדרי, וחבר הכנסת ואסאל טאהא, שהתיקים נגדם נסגרו מחוסר ראיות מספיקות ומחוסר אשמה.

מלשכת השר פורז, שהתיק נגדו נסגר מחוסר אשמה, נמסר בתגובה כי השר פעל בתום לב וכי כל מי שטען אחרת, "בעיקר חברי הכנסת החרדים", צריך להתבייש.

סגן השר אדרי אמר כי "טוב שזה נגמר" והוסיף, "אני חושב שנעשה צדק. המשטרה הבינה שאצלי נעשה הדבר בתום לב מוחלט". והח"כ טאהא אמר: "מהיום הראשון שהפרשה התפוצצה טענתי שהכניסו את השם שלי כדי לעשות איזון". הוא הדגיש עוד כי "האמת יצאה לאור ואני מקווה שהעיתונות תציין זאת כפי שציינה שהצבעתי כביכול הצבעה כפולה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by