בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צעיר הורשע בביצוע עבירות מין בקטינים שהכיר באינטרנט 
 
 השתמש בתוכנה שמאתרת כתובות ומספרי טלפון (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

ירון בלנק מאריאל הכיר את הנערים בצ'טים של אתרים הומוסקסואליים; כשסירבו לבקשותיו להפגש, נהג לסחוט אותם באיומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירון בלנק, בן 24 מאריאל, הורשע היום (חמישי) בבית המשפט בביצוע עבירות מין בקטינים, אותם הכיר באמצעות האינטרנט, ובסחיטתם באיומים. בלנק, שכונה "הפדופיל מהאינטרנט", הורשע בביצוע שני מעשי סדום בקטין, בביצוע מעשה מגונה בקטין ובתשעה מקרים של סחיטה באיומים.

על פי כתב האישום נגדו, יצר בלנק קשר עם נערים בני 13 עד 16 בצ'טים, אליהם נכנס דרך אתרים של הומוסקסואלים באינטרנט. בשיחות עם הנערים, הם חשפו בפניו את התלבטויותיהם לגבי זהותם המינית ואת חששם, שמא יוודע הדבר לבני משפחותיהם ולחבריהם.

בלנק ניסה לשכנע את הנערים להפגש אתו לצורך קיום יחסי מין. כשהנערים סירבו, היה סוחט אותם תוך ניצול מצוקתם ומאיים עליהם, שיספר למשפחותיהם על נטיותיהם המיניות. בלנק הודה בחקירתו במשטרה כי השתמש בתוכנה, שבעזרתה ניתן לאתר כתובות ומספרי טלפון, כדי לאיים על הנערים שיוכל למצוא אותם.

השופט כתב בהחלטתו כי אינו מאמין לבלנק ולעדות "חסרת האמינות" שמסר, וכינה אותו מניפולטיבי וערמומי. לדברי השופט, בלנק ניצל תכונות אלו נגד הקטינים. השופט אף הזכיר כי בחקירתו הראשונה אמר בלנק, שזה נראה לו "בלתי תקין ופסול לחלוטין שבחור בן 20 'יתעסק מינית' עם נער בן 14 או 15", ואף הגדיר כפדופיל את "מי שמתעסק עם נער מתחת לגיל 14".

השופט קבע כי בלנק התאכזר אל הקטינים והתעלל בהם בצורה סדיסטית. ואילו עורכת דינו ביקשה להביא לבית המשפט איש מקצוע שיעיד על מצבו הנפשי והפסיכולוגי של בלנק. גזר הדין יינתן במועד אחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by