בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילים אמריקניים נהרגו בחילופי אש בעיראק 
 
 שני חיילים נהרגו במהלך פשיטה על מעוז מורדים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בתקרית ברמאדי נפצעו שבעה חיילים נוספים; בפאלוג'ה הרגו חיילים אמריקנים בשגגה שמונה שוטרים עיראקיים ושלושה גנבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני חיילים אמריקנים נהרגו ושבעה חיילים נוספים נפצעו במהלך פשיטה לילית על מעוז תומכי סדאם בעיראק, כך מדווח היום (שישי) צבא ארצות הברית.

על פי הדיווח, החיילים נהרגו במהלך חילופי אש שהתפתחו בפשיטה בעיר רמאדי, מערבית לבגדאד. העיר רמאדי שייכת לאיזור המכונה "המשולש הסוני", איזור שידוע בתמיכתו הנלהבת במנהיג עיראק המודח, סדאם חוסיין.

בכך עולה ל-71 מניין החיילים שנהרגו בתקריות בעיראק מאז הכריז הנשיא בוש על סיום המלחמה ב-1 במאי. ממשל בוש מאשים את תמוכי סדאם בהתקפות.
 

"האמריקנים ירו עלינו למרות שהתחננו שיפסיקו"

בתקרית אחרת ירו היום חיילים אמריקנים למוות בשגגה בשמונה חיילים עיראקיים ובשלושה גנבים במהלך מארב במערב בגדאד. בתקרית נפצעו שישה שוטרים עיראקיים נוספים. צבא ארצות הברית לא אישר את הדיווח.

קצין משטרה עיראקי מדווח לסוכנות הידיעות "רויטרס" כי כוח משותף של אמריקניים ועיראקיים ניהל מרדף ברחובות העיר פאלוג'ה אחרי גנבים שנמלטו במכונית, זמן קצר אחרי חצות הליל. החיילים האמריקנים פתחו באש לעבר החיילים העיראקיים. האמריקנים טענו כי סברו שהעיראקיים הם לוחמי גרילה.

אחד מן הפצועים בתקרית מספר כי "רדפנו אחרי המכונית כאשר האמריקנים החלו לירות לעברנו. הם המשיכו לירות לערבנו במשך כשעה, למרות שהתחננו בפניהם להפסיק ואמרנו להם כי אנחנו שייכים למשטרה". .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by