בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אשדוד: השודדים הצמידו מגהץ לוהט לגוף הקשישה 
 
 משניסתה להתנגד שרפו אותה עם מגהץ (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

שני גברים ואשה התפרצו לדירת קשישה בת 70, היכו אותה וגרמו לה לכוויות קשות ממגהץ לוהט; המשטרה פתחה במצוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה מנהלת הבוקר (שני) מצוד אחר שלושה אלמונים שפרצו אמש לדירת קשישה באשדוד, תקפו אותה באכזריות, קשרו אותה ושדדו ממנה תכשיטים. במשטרה אומרים כי "מדובר במקרה חמור של תקיפת חסרת ישע".

מחקירה עד כה עולה כי השוטרים הוזעקו לדירה ברחוב רוגוזין בעיר וגילו לתדהמתם את האישה, כבת 70, כשהיא כפותה בידיה וברגליה, וסימני אלימות וכוויות מכסים את גופה. לאחר שהיכו אותה באכזריות, ומשניסתה להתנגד, הצמידו הפורצים מגהץ לוהט לגופה וגרמו לה לכוויות קשות.

בכוחותיה האחרונים סיפרה הקשישה לשוטרים כי היתה בדירה לבדה כששמעה דפיקות בדלת. משהבחינה מבעד לדלת כי מדובר בצעירה, פתחה את הדלת ללא כל חשש. אלא שאז התנפלו עליה שני הגברים שהיו בחברתה של הצעירה.

הקשישה סיפרה עוד כי השלושה היכו אותה בכל חלקי גופה, קשרו אותה וגרמו לה לכוויות קשות. הם הפכו את הדירה בחפשם כסף מזומן ותכשיטים, תלשו את התכשיטים שענדה על גופה ונמלטו מהמקום. הקשישה פונתה לקבלת טיפול בבית החולים קפלן ברחובות.

ממשטרת אשדוד נמסר כי "זהו אירוע חמור ואנו בודקים את כל היבטיו, למרות שטרם אותרו חשודים במעשה", אמר. "מספר כיווני חקירה נבדקים כרגע. ידוע לנו כי בניה של הקשישה הם בעלי חנות תכשיטים באשדוד. יתכן שזו הסיבה שהשודדים סברו כי היא מחזיקה בביתה כסף ותכשיטים רבים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by