בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"שודד הברינקס" ניסה להתקבל גם לשב"כ ולשב"ס 
 
 הבטיח להוכיח בבית המשפט את חפותו. קופרמן סגל (משטרת ישראל)   
 
חדשות נענע

כך עולה מכתב האישום שהוגש הבוקר נגד אילן קופרמן סגל, החשוד כי גנב 4.7 מיליון שקל ממשאית הברינקס בה נהג; קופרמן סגל: אני חף מפשע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרלקיטות הגישה הבוקר (שני) לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום נגד אילן קופרמן-סגל בן ה-33, המואשם בגניבה, התחזות, איומים והטרדות. קופרמן חשוד כי גנב 4.7 מיליון שקלים ממשאית חברת "ברינקס" בה נהג. רשימת עדי התביעה בדיון כוללת 60 עדים.

קופרמן סיפר לחוקריו כי גנב את הרכב של "ברינקס" במחאה על תנאי העסקתו, אולם נטש את הרכב עם כל שקי הכסף בתוכו. במשטרה לא מקבלים את גרסתו וחושדים כי גנב את הכסף יחד עם שותף, שטרם אותר. החוקרים מרכזים כעת את המאמצים באיתור הכסף, וטוענים כי קופרמן-סגל התכוון לברוח מהארץ, וכי בריחתו נמנעה באמצעות סגירה מהירה של נמלי הים והאוויר. עוד טוענים במשטרה, כי אילולא הסגיר עצמו היה נתפס תוך זמן קצר.

לפני שהסגיר את עצמו, העריכה המשטרה כי החשוד נמצא בארץ, בשל רישומים של שיחות טלפון סלולארי, שהעידו על מיקומו. חוקרים שבדקו את דירת אימו בחיפה גילו מדי מאבטח של ברינקס, והניחו כי הוא הגיע לדירה, החליף בגדים ועבר לדירת מסתור שהוכנה מראש.

מכתב האישום עולה כי קופרמן סגל גם התחזה לאדם בשם אביגדור מאירוביץ, והגיש 150 תביעות לקבלת תגמולים עבור שירות מילואים מהמוסד לביטוח לאומי. הוא פתח 6 חשבונות בנק שונים, אליהם הוזרמו 281 אלף שקלים מכספי הביטוח הלאומי.

כמו כן התחזה לאדם בשם שגיא אונגר, בן 21 ממושב הדר-עם שליד נתניה, ותחת שם זה התקבל לעבודה בחברת ברינקס. לפני שהתקבל לחברת ברינקס שלח קורות חיים גם לשירות הביטחון הכללי ולשירות בתי הסוהר. על פי כתב האישום, מעסיקים שדחו את שירותיו של אונגר קיבלו איומים בטלפון, והוא היה משגר להם פקסים גדושים ניבול פה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by