בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתונאים ישראלים הצילו את יאסין מהתנקשות נוספת 
 
 מקיף עצמו באזרחים וילדים. יאסין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ניסיון התנקשות נוסף במנהיג החמאס בוטל ברגע האחרון, כשהתברר שצוותי צילום של חברת החדשות של ערוץ 2 ושל ערוץ 10 נמצאים בקרבתו; בכירי החמאס ויאסין "מורידים פרופיל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני צוותי צילום, של חברת החדשות של ערוץ 2 ושל ערוץ 10, "הצילו" בשבוע שעבר, ברגע האחרון, את חייו של המנהיג הרוחני של החמאס, השייח' אחמד יאסין. כך מדווח היום (שני) "מעריב".

ככל הידוע, המקרה אירע ביום ראשון שעבר, יממה לאחר ניסיון החיסול הכושל של צמרת החמאס ברצועה. צה''ל איתר את מיקומו של השייח' יאסין, והחל בהכנות לניסיון חיסול, נוסף באמצעות פצצה.

אלא שאז התברר שצוותי צילום ישראליים נמצאים במקום, כנראה במסגרת צילומים לצורך הכנת כתבה על השייח' ועל צמרת החמאס. בהתייעצות ביטחונית דחופה הוחלט לבטל את הפעולה ולהמתין להזדמנות נוספת.
 

בכירי החמאס ירדו למחתרת; יאסין מנמיך פרופיל

 
מאז ניסיון החיסול של ראשי החמאס, לפני יותר משבוע, ירדו רוב בכירי התנועה למחתרת. גם השייח' יאסין מנסה להנמיך פרופיל, מקיף עצמו רוב הזמן באזרחים וילדים ומתאכסן בבניינים רבי-קומות.

מאז שישראל החליטה לפגוע בהם, חדלו בכירי החמאס לדבר בטלפונים, לנסוע במכוניות ולהיראות בציבור. עוזריהם מרבים לנקוט בטקטיקות הטעיה, במטרה להטעות את אמצעי המודיעין הרבים שצה''ל מפעיל כדי לאתר את הבכירים.

בימי שגרה נוהגים ראשי הזרוע המדינית של החמאס, בהם עבד אל-עזיז רנטיסי ומחמוד אל-זהאר להסתובב בשטח באופן גלוי, להופיע בכל אירוע, להעניק ראיונות לתקשורת ולבקר במשרדי החמאס, ואולם כל הפעולות האלו הסתיימו.

מאז כניסת ההודנא לתוקפה, בסוף יוני, חוסלו 16 בכירים של ארגוני המחבלים. בהתנגשויות איתם נהרגו שני חיילים ישראלים ושלושה עוברי אורח פלסטינים. שני ניסיונות חיסול נכשלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by