בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוועדה לתקציב הביטחון תדון בקרוב בתקציב הגדר  
 
 התושבים זועמים על הפסקת הבנייה. קטע הגדר ליד קלקיליה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ויתכן כי אף תצביע על העברת כחצי מיליארד השקלים הדרושים להמשך העבודות באזור הגלבוע; כך סוכם בין יו"ר הוועדה ליו"ר הקואליציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת המשנה לתקציב הביטחון בכנסת תדון בימים הקרובים בהעברת התקציב לגדר ההפרדה ויתכן שאף תצביע בנושא, כך סוכם הערב (שני) בין יו"ר הוועדה, אורי אריאל, לבין יו"ר הקואליציה, ח"כ גדעון סער.

מדובר בהעברת סכום של כחצי מיליארד שקלים להמשך העבודות, שההצבעה עליו עוכבה עד כה על ידי ח"כ אריאל. הערב אמר יו"ר הוועדה כי "לא יוכל לעכב את ההצבעה לנצח".

התקציב להמשך העבודות נעצר בוועדה לאחר שהיו"ר ח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי) וממלא מקומו, ח"כ שאול יהלום (מפד"ל), הביעו התנגדות לאחר שלא הובאה לעיונם תכנית מלאה של כל תוואי הגדר, ובשל העובדה שאריאל ומעלה אדומים יישארו כנראה מחוץ לגדר.

על פי דיווחים ב"קול ישראל", הקבלנים העוסקים בבניית הגדר מהגלבוע למחסום סאלם, קיבלו לאחרונה מכתב ממשרד הביטחון לפיו, בשל המחסור ב-450 מיליון שקל עליהם להפסיק את העבודות ולפנות את הכלים הכבדים מהשטח.
 

הקבלנים הבטיחו להמשיך בעבודות מתוך אחריות ודאגה

 
בתוך כך הודיעו היום קבלנים שעובדים על גדר ההפרדה בגלבוע ובחבל התענכים, כי ימשיכו בעבודתם בשבועיים הקרובים, מתוך אחריות ציבורית ודאגה לתושבי האזור.

זאת, בניגוד להוראת מנהל משרד הביטחון להפסיק את העבודות, בשל דחיית הדיון בתקצובם.

עשרות מתושבי הגלבוע והעמקים הפגינו היום במחאה על הפסקת העבודות בגדר ההפרדה באזור, באומרם שהפוליטיקאים מפקירים את חייהם. התושבים הקימו מאהל מחאה על תוואי הגדר ומחו על עצירת התקציב על ידי נציגי המתנחלים בכנסת.

באוהל המחאה ביקרו הבוקר ראש מועצת הגלבוע, דני עטר, ח"כ עמרם מצנע והאלוף במיל' עוזי דיין, יו"ר המועצה הציבורית למען גדר ההפרדה. הם חיזקו את ידי המפגינים והביעו הזדהות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by