בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: לא יהיה מנוס מלהעמיד את מדרכי לדין 

המשטרה: לא יהיה מנוס מלהעמיד את מדרכי לדין

 
 
חדשות  נענע

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם היום עדות של אשה נשואה ואם לילדים הטוענת שמרדכי תקף אותה מינית בביתו במוצא כשהיה שר הביטחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים במשטרה אומרים היום, כי לא יהיה מנוס מלהעמיד את שר התחבורה, יצחק מרדכי, לדין באשמת תקיפה מינית והטרדה של עובדת בלשכתו, בת 23. תיק החקירה בפרשה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות בצירוף ההמלצות בעניינו של מרדכי. השר לבטחון פנים, שלמה בן עמי אמר בצהרים לגלי צה"ל כי המשטרה טרם גיבשה את המלצותיה.

בתוך כך, מפרסם היום (שלישי) העיתון "ידיעות אחרונות" עדות של אשה נשואה ואם לשלושה ילדים, הטוענת כי לפני שלוש וחצי שנים, בעת שהיה מרדכי שר הביטחון, הוא תקף אותה מינית בביתו שבמוצא.

"ישבנו על הספה בלון והתחלנו לדבר... הוא קם למטבח להכין קפה וחזר עם שתי כוסות. פתאום הוא נצמד אלי ונשכב עלי... לפני שהבנתי מה קורה הוא פחת לי את הכפתורים ודחף את ידו מתחת לחולצתי", סיפרה אותה אשה לעיתון. לדבריה, היא המשיכה להתנגד בכוח ובצעקות למרדכי, אך הוא לא הפסיק, גם בזמן ששוחח עם ראש הממשלה דאז, בנימין נתניהו, בטלפון. האשה המשיכה להתנגד לדבריה, עד שמרדכי ביקש ממנה לבסוף ללכת.

עוד נמסר כי בידי המשטרה מספר עדויות נוספות בנוסף על זו של עובדת לשכתו, מצד נשים הטוענות שמרדכי תקף אותן והטריד אותן מינית.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by