בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: עבריינים התחזו לשוטרים כדי לסחור בנשים 

חשד: עבריינים התחזו לשוטרים כדי לסחור בנשים

 
 
חדשות נענע

הכנופייה הבטיחה לנשים להצילן ממעבידיהן, אך חטפה אותן ומכרה ב-5,000 דולר לאחת; הנשים התקשו להאמין לחוקרים האמיתיים שהונו אותן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עצרה היום (שני) שני תושבי תל-אביב, החשודים כי הם קשורים לכנופייה שנהגה לחטוף נערות ליווי תוך התחזות לשוטרים. ארבעה מחברי הכנופייה נעצרו לפני כשבועיים.

את הכנופייה חשפו חוקרי מחלק הפשיעה הרוסית במשטרת מחוז תל אביב. מהחקירה עלה, כי החשודים חטפו נשים, שהגיעו לארץ במהלך עסקאות של סחר בנשים לצרכי זנות. החוטפים נהגו להתחזות לשוטרים, להציג לנשים תעודות פיקטיבות, כשהם מבטיחים להן הצלה.לעתים הבטיחו להן תפקיד במערך המודיעין המשטרתי.

משהצליחו להערים על הנשים, חטפו אותן ולאחר מכן מכרו אותן לסוחרי נשים אחרים תמורת סכומים של כ- 5000 דולר לאחת. כך הצליחו להוויח ממון רב, בלי שנאלצו לעסוק בתהליך הבאתן של הנשים לארץ.

הנשים עצמן לא ידעו בתחילה כי נחטפו שוב, משום שהשוטרים המתחזים נהגו לספר להן שאם ישתפו פעולה, יקבלו אישור שהייה בארץ. כל שהתבקשו לעשות היה להמתין למעצרן במהלך "פשיטה משטרתית" על מכון העיסוי בו עבדו, ולאחר מכן למסור עדות ל"חוקרים".

מן המשטרה נמסר, כי גם לאחר שביססו החוקרים מספיק עדויות שקושרות את החשודים לחטיפת נשים ולסחר בהן, היה להם קשה לשכנע את הנשים עצמן, שה"שוטרים" להן הן ממתינות לא יגיעו להצילן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by