בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס קורא ל"עם אחד" להתאחד עם העבודה 
 
 בעקבות האיחוד, ידונו המפלגות בהליכה משותפת לבחירות. פרס   
 
חדשות נענע

ביום חמישי יוקם, ככל הנראה, צות מו"מ לבחינת האיחוד; עמיר פרץ: לנוכח הגזירות הכלכליות חייבים לאחד כוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתכוון לעשות הכל כדי ליצור תקווה ואלטרנטיבה. ח``כ פרץ (לעמ)
 מתכוון לעשות הכל כדי ליצור תקווה ואלטרנטיבה. ח``כ פרץ (לעמ)   
יושב ראש מפלגת העבודה, שמעון פרס, קרא היום (שלישי) למפלגת "עם אחד" לשוב ולאחד כוחותיה עם מפלגת העבודה. לדברי פרס, "אנו מפלגת מרכז עם אחריות מדינית וחברתית עמוקה ונעשה הכל כדי לחזק את המפלגה למען המדינה". ביום חמישי הקרוב יוקם צוות מו"מ שידון באיחודה של תנועת עם אחד עם העבודה.

יו"ר עם אחד, ח"כ עמיר פרץ, אמר הבוקר לגלי צה"ל כי על רקע הגזירות של שר האוצר "צריך לאחד כוחות". פרץ אמר עוד כי הוא "מתכוון לעשות הכל כדי לבנות חזית חדשה, שתיצור תקווה חדשה לעם בישראל ואלטרנטיבה של מדיניות" את דבריו סיכם באומרו, "העם הזה זקוק לתקווה מחודשת".

הודעתו של פרס באה לאחר כארבעה חודשים של דיונים שקטים בין פרץ לבין בכירי העבודה, בראשות פינס. לאחר חתימה על הסכם האיחוד יפתחו שתי המפלגות במשא ומתן רשמי על הליכה משותפת בבחירות לכנסת הבאה.
 
 
בעבר הגיעו הצדדים לסיכום שמבטיח ל"עם אחד" ייצוג של 15 אחוז במוסדות המפלגה. הכוללים את הלשכה, מרכז המפלגה, ההסתדרות הציונית והסוכנות.

בנוסף, יקבל ח"כ פרץ ייצוג בממשלה, במידה והמפלגה תצטרף לממשלת אחדות, ויכהן כשר בתפקיד ביצועי. ביום ראשון יתכנס מרכז סיעת ''עם אחד'' לאשר את מהלך האיחוד.

בכירים בעבודה, בהם הח"כים חיים רמון ובנימין בן אליעזר, מתנגדים להקצאת מקומות לנציגי "עם אחד" במרכז המפלגה, מחשש שמהלך כזה יגביר את כוחו של פרץ. בעבר התנגדו חברים בלשכת העבודה לאיחוד, בטענה שכמה מחבריהם מובטלים מאחר שפרץ פיטר אותם על רקע חברותם במפלגת העבודה. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by