בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שבדיה: נעצר החשוד ברצח שרת החוץ 
 
 שבדיה מתאבלת. לינד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אנה לינד נדקרה בחנות כלבו בשטוקהולם ביום רביעי שעבר, נפצעה אנושות ומתה מפצעיה; אמש הצליחה המשטרה למצוא עכבות די.אן.איי מפריטים שהשאיר החשוד בזירת הרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת שבדיה עצרה הערב (שלישי) חשוד ברצח שרת החוץ, אנה לינד. החשוד נעצר במסעדה הסמוכה לאיצטדיון כדורגל בסולנה, פרבר של הבירה שטוקהולם, כך מסר דובר המשטרה. לא נמסרו עוד פרטים על זהות האיש.

מוקדם יותר מסרה המשטרה כי הצליחה לזהות את האדם שככל הנראה רצח בשבוע שעבר את שרת החוץ,. זמן קצר לאחר שנדקרה בחנות כלבו בשטוקהולם ביום רביעי שעבר, פתחה המשטרה במרדף אחר החשוד בדקירה. אתמול הודיעה המשטרה כי הצליחה למצוא עכבות די.אן.איי מכובע בייסבול שהשאיר החשוד ככל הנראה בזירת הרצח. בנוסף נמצא סכין ששימש את החשוד ככלי הרצח.

במקביל, נבדקת במשטרה זהותו של אדם שצולם בחנות זמן קצר לפני שלינד נדקרה. המשטרה הפיצה את קלסטרונו וביקשה את עזרת הציבור. "קיווינו לקל יותר מידע לאחר פרסום הקלסטרון", נמסר, "אולי אנשים יתחילו להתקשר לאחר שיקראו את העיתונים". הקלסטרון הוא עיבוד של הסרט שהוצא ממצלמת הווידאו של חנות הכלבו. שירות הזיהוי הפלילי בבריטניה מסייע בחקירה.

הרצח אירע ימים ספורים לפני משאל העם שנערך בשבדיה בנוגע להצטרפותה לגוש האירו. לינד היתה ממובילות הקמפיין בעד אימוץ המטבע במדינה. במשאל העם שהתקיים אמש התנגדו 56 אחוז מהתושבים להצטרפות לגוש האירו, לעומת 42 אחוז שתמכו בהצעה.

השלטונות עדיין מעריכים שלא מדובר ברצח על רקע פוליטי, אלא פלילי. אף ארגון לא נטל על עצמו את ההתנקשות. במדינה גוברות הקריאות להקצות לבכירים שומרי ראש, שילוו אתם וימנעו פגיעה בהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by