בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ב"ש: בן שנתיים נפל מחלון הקומה ה-11 ונהרג 
 
 האם שכבה לישון כשבנה ישן במיטה הסמוכה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אמו של אריאל דובובסקי לא מצאה את בנה והזעיקה את המשטרה; בחיפושים נמצאה גופת הפעוט על הקרקע בתחתית בניין המגורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל דובובסקי, פעוט בן שנתיים מבאר שבע, נמצא אתמול מת, לאחר שנפל, כנראה, מחלון ביתו בקומה ה-11 בבניין מגורים בעיר. אמו של הפעוט, יוליה, סיפרה כי התעוררה אחר הצהריים משנתה ולא מצאה את בנה. היא הזעיקה את המשטרה ובחיפושים שנערכו בסביבה נמצאה גופת הבן על הקרקע למרגלות הבניין.

גופתו של אריאל נשלחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית והמשטרה ממשיכה בחקירת המקרה. האם יוליה נחקרה הלילה ומעדותה עולה, כי שכבה לנוח בסביבות השעה חמש אחר הצהריים, בעת שבנה שכב במיטתו הסמוכה. כשהתעוררה סמוך לשעה שמונה בערב לא מצאה את אריאל והחלה לחפש אחריו.

למשטרה הודיעה האם רק בשעה עשר בלילה על העדרות בנה. היא טילפנה למוקד 100 מטלפון נייד של השומרת בכניסה לבניין המגורים שלה. לשאלת המוקדן השיבה יוליה כי חלונות הבית סגורים והדלת נעולה. עוד אמרה כי ניסתה לברר עם שכניה אם ראו את בנה.

מפקד תחנת באר שבע אמר כי גרסת האם מעלה תמיהות וסימני שאלה רבים וחקירתה תימשך. יצויין כי אביו של אריאל פרוד מהאם וחי בעיר אחרת. לדבריו דיווחה לו יוליה על העדרותו של בנם בשעה 18:30 בערב, למרות שטענה במשטרה כי התעוררה משנתה רק בשמונה.

עוד סיפר האב, כי אמר לאם להזעיק מיד את המשטרה אך היא העדיפה להמתין עם הטלפון למשטרה ולחפש אחר הבן בעצמה. כן ציין כי גם בשיחה עמו אמרה האם שכל החלונות ודלת הכניסה סגורים ונעולים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by