בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה לביטוח: הנפיחות מבריחות את הלקוחות 

תביעה לביטוח: הנפיחות מבריחות את הלקוחות

 
 
חדשות נענע

תושב ראש פינה בן 55, בעל עסק תיירותי, דרש כ-8000 שקל לחודש בטענה כי הוא סובל מבעיית גזים קשה ובלתי נשלטת; בלש שנשלח למקום הוכיח: התובע ממשיך לעבוד כרגיל, ללא רעשים מיותרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החיים בראש פינה לא כל כך רגועים, מסתבר. תושב המושבה בעל עסק תיירותי, בשנות החמישים לחייו, טען בפני חברת הביטוח שלו כי איננו יכול לעבוד עם לקוחות כי הוא "משמיע נפיחות כל הזמן". חוקר פרטי שנשלח למקום הוכיח שמדובר בניסיון להונות את חברת הביטוח: האיש ממשיך לעבוד ללא רעשים מיותרים.

על פי הדיווח, היום ב"מעריב", האיש תבע לא פחות מתשלום של כ-8000 שקל לחודש, בטענה כי הוא סובל מזה שנתיים מבעיות קשות במערכת העיכול, הגורמות לו לבעיית גזים קשה ובלתי נשלטת בכל שעות היממה. "אני לא יכול לדבר עם מטיילים ולסגור איתם חוזים", אמר והוסיף כי בגלל הבושה הוא "מסתגר כל היום בבית ולא נפגש עם אנשים", ונאלץ להעביר את ניהול העסק לידי אשתו.

למרות הספקנות, בחברת הביטוח קיבלו את התביעה, ואולם לאחרונה התעוררו שוב ספקות והוחלט לבדוק את העניין באמצעות חוקר פרטי. המעקב השתלם: לאחר מספר ימים חזר החוקר עם תמונות והוכחות כי התובע עובד כרגיל, נפגש עם לקוחות וממשיך לנהל את העסק מבלי להשמיע רעשים מיותרים. חברת הביטוח פנתה לבית המשפט ונקבע כי התשלומים יופסקו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by