בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"השבועות הקרובים יהיו קריטיים לעניין השבויים" 
 
 נסראללה. קורא להתגייס למען הפלסטניים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך רומז מזכ"ל החיזבאללה נסראללה; לדבריו, עסקת חילופי השבויים עם ישראל מתקרבת וכעת מתנהלים דיונים בעניין מספר האסירים שישוחררו וזהותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכ"ל החיזבאללה, השייח' חסן נסראללה, אומר כי השבועות הקרובים יהיו מכריעים בעניין עסקת חילופי שבויים עם ישראל. "כעת אנו מתדיינים בנושא מספרי האסירים שישוחררו, וזהותם", אמר בצהריים (רביעי) נסראללה בוועידה בביירות.

לדברי נסראללה, בניגוד לדיווחים בישראל החיזבאללה לא ויתר על שחרור אסירים פלסטינים בעסקה. "התקשורת הישראלית שיבשה דיווחים בנוגע לעסקה המתרקמת", אמר השייח', "באופן שהשפיע בצורה שלילית מבחינה מוראלית, בכך שהם קבעו שהעסקה תכלול רק לבנונים. אני אומר בצורה חד משמעית - העסקה תכלול שחרור של לבנונים, סורים, ירדנים, וללא ספק גם פלסטינים".

עוד ציין המזכ"ל כי "בשלוש השנים האחרונות היו שיחות סביב נושא השבויים. בשנה האחרונה השיחות הרבה יותר רציניות, אולם יש כמה בעיות, והשבועות הבאים יהיו מכריעים".
 

"שרון הגיע לשלב של ייאוש"

 
בהתייחס להחלטת ישראל בעניין גירוש ערפאת, אמר נסראללה שהדבר מעיד על כך ש"שרון הגיע לשלב של ייאוש, זאת בשל ההתנגדות הפלסטינית". הוא שיבח את ההתנגדות הפלסטינית על כך שהצליחה להגיע ל"הישגים רבים מול ישראל".

נסראללה קרא לעולם הערבי והאיסלאמי להתגייס למען הפלסטינים: "זו חובה איסלאמית, אנושית ולאומית להתגייס למענם", אמר, והוסיף כי , ארגונו התגייס למענם בעבר, מתגייס בהווה ויעשה זאת גם בעתיד.

בהתייחס לשיתוף הפעולה בין ארה"ב לישראל, טען נסראללה, כי "ישראלים נמצאים בעיראק. בכל מקום בו יש בסיס אמריקני בעולם הערבי, יש גם ישראלים, ויש להפסיק זאת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by