בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום העצמאות: שמונים אלף שקל להופעה 

יום העצמאות: שמונים אלף שקל להופעה

 
 
חדשות  נענע

ברי סחרוף מוביל את טבלת המחירים להופעה שפירסם המרז לשלטון מקומי. אחריו - יהודית רביץ, אביב גפן, אייל גולן ודייויד ברוזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 אלף שקל עבור 40 דקות של הופעה - זה הסכום שדורש הזמר ברי סחרוף, שמוביל את רשימת המחירים להופעות יום העצמאות, אותה מפרסם היום (רביעי) העיתון "מעריב". אחריו ברשימה נמצאים יהודית רביץ (75 אלף שקל להופעה), אביב גפן, גידי גוב, אייל גולן ודייויד ברוזה (70 אלף).

מרכז השלטון המקומי, שפרסם אתמול את הנתונים, הנחה את הרשויות המקומיות לא לשכור אמנים שגובים מחירים מופקעים עבור הופעותיהם. גם בשנה שעברה חל עימות דומה בין האמנים לרשויות המקומיות, שאיימו לא לשכור את שירותי האמנים. בסופו של דבר הושגה פשרה לפיה יוזילו האמנים את מחיריהם ב-20 עד 25 אחוז.

עוד מחירים שפרסם המרכז לשלטון מקומי: יובל בנאי ושלומי ברכה - שישים וחמישה אלף שקל להופעה. אסף אמדורסקי, היהודים וצביקה פיק - חמישים וחמישה אלף שקל. עברי לידר - ארבעים וחמישה אלף שקל. אביתר בנאי, רונית שחר, קורין אלאל וגלי עטרי - ארבעים אלף שקל.

ממשרד האמרגנות המון ווליום, המייצג את ברי סחרוף, גידי גוב ואביב גפן, סירבו להגיב על הדברים ל"מעריב". ממשרד כספית-שיווק אמנים, המייצג את יהודית רביץ, שרית חדד, אייל גולן ודייוויד ברוזה, נמסרה בתגובה כי "מעולם לא פורסם מחירון רישמי להופעותיהם של אייל גולן ושרית חדד, ואילו לגבי דיוויד ברוזה ויהודית רביץ המחירים שפורסמו על-ידי מרכז השלטון המקומי הם מעוותים ושיקריים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by