בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החשפניות הפכו לנרות חנוכה 
 
 תיזהרי, את עוברת את קו ה-2 מטר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

מועצת עיריית לוס אנג'לס הוציאה חוק חדש לפיו אין לגעת בחשפניות, אלא לראותן בלבד; החשפניות ובעלי המועדונים זועמים - לוקחים לנו את מקור הפרנסה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעתה החשפניות במועדוני לוס אנג'לס הן כמו נרות חנוכה - אין לגעת בהן, אלא לראותן בלבד. מועצת העיר לוס אנג'לס הורתה לחשפניות לשהות במרחק של לפחות 2 מטר מהלקוחות. ההחלטה, שדורשת עוד את אישורו של ראש העיר ג'יימס האן, גם דורשת מן המועדונים להציב שומרים, שיקבלו את רישיון העירייה, ויפקחו על העסק.

ההחלטה, שעברה למרות התנגדות גורפת וברורה של החשפניות ובעלי המועדונים שחוששים למקור הפרנסה שלהם, אוסרת על חשפניות להתחכך בחיק לקוחותיהם, וכן אוסרת על כל סוג של מגע פיזי במועדוני חשפנות וחנויות סקס.

הצעת ההחלטה הועלתה במועצה בעקבות תלונות מאזרחים המתגוררים בקרבת המועדונים. האזרחים התלוננו על זנות גואה, סחר בסמים, רעש בלתי נסבל ורחובות מכוסי קונדומים משומשים. המועצה גם החליטה כי מי שיפר את החוק צפוי לשישה חודשי מאסר ולקנס שעלול להגיע ל-2,500 דולר.

אולם בעלי המועדונים והחשפניות, שמרוויחים את עיקר פרנסתם מן הדולרים שנתחבים בתחתוני הבחורות, אמרו כי ההחלטה תהרוס להם את העסקים, והיא עלולה לגרום לאלפי נערות לאבד את מקור הפרנסה שלהן.

רוג'ר דיאמונד, עורך דין המייצג כ-20 בעלי מועדוני חשפנות בלוס אנג'לס, התנגד תחילה להחלטה, בטענה שמועצת העיר אינה יכולה לקבוע מה מתרחש בתוך המועדונים הפרטיים. אולם לאחר שההחלטה התקבלה הוא אמר כי "עדיף שהמועדונים ישתפו פעולה עם העיירה. אנחנו לא רוצים להיות שכנים רעים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by