בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"איזבל" מכה בחוף המזרחי; 15 אדם נהרגו 
 
 הגיעה לחוף המזרחי. איזבל (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הרוחות אמנם נחלשו אך הגדילו את טווח פגיעתם; מיליוני בני אדם נותרו ללא חשמל; הבירה משותקת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
15 אדם נהרגו עד כה בסופה הטרופית ``איזבל``. רובם של ההרוגים נפגעו מעצים נופלים, תאונות דרכים ותקלות חשמל. כ-4.5 מיליון בתים ובתי עסק נותרו ללא חשמל מקרוליינה ועד ניו יורק וושינגטון, הבירה. איזבל מכה היום (שישי) בחוף המזרחי של ארה"ב, מלווה ברוחות עזות ובגשמי זעף.

איזבל משתקת את וושינגטון לחלוטין למרות שהרוחות נחלשו וכעת היא מוגדרת כ"סופה טרופית". הסופה גרמה להרס רב בצפון קרולינה ווירג'יניה בעקבות רוחות במהירות של 170 קילומטר לשעה. הסופה עושה את דרכה צפונית-מערבית לכיוון מרילנד ופנסילבניה.

תושבים בצפון קרולינה ווירג'ניה, נקראו לעזוב את בתיהם או להתבצר במקומות בטוחים לאחר שאגרו מזון ותאורת חירום. בוושינגטון נסגרו כל משרדי הממשלה הפדראלית, והתושבים מתכוננים להצפות, הפסקות חשמל ולהרס שצפוי להגיע עם הסערה.

אלפים מתושבי האיזור התבצרו החל משלשום במקלטים, כשהם מצויידים במזון משומר ופנסים. רבבות ברחו גם מאיזור וושינגטון. הנשיא בוש עזב אתמול את הבירה למתחם הנשיאותי בקמפ דיוויד, שם נפגש עם הנסיך הסעודי עבדאללה.

מערכת התחבורה הציבורית ובתי ספר רבים בבירה האמריקנית סגורים היום גם הם. כמו כן בוטלו מאות טיסות שהיו צפויות לנחות היום בוושינגטון, וירג'יניה וצפון קרוליינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by