בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרמה בטנסי: צעיר חמוש החזיק סטודנטים כבני ערובה  

דרמה בטנסי: צעיר חמוש החזיק סטודנטים כבני ערובה

 
 
חדשות נענע

הרולד קילפטריק השתלט על כיתת המתמטיקה בדיירסברג וטען שהוא חבר באל-קאעידה; לאחר כ-9 שעות הוא נורה למוות ע"י השוטרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרמת חטיפה הסתיימה הלילה (חמישי) בעיר דיירסברג שבמדינת טנסי בארצות הברית, בהריגתו של החוטף. הרולד קילפטריק, בן 26 מממפיס, השתלט על כיתת המתמטיקה בקולג' של דיירסברג, והחזיק בכ-15 בני ערובה, כשהוא חמוש באקדח 9 מ"מ וסכין קצבים.

השוטרים הוזעקו לקולג' בסביבות השעה עשר בלילה לאחר שבמקום נשמעו יריות. בכיתה היו בין 12 ל-16 תלמידים ומורה, כשהחלה דרמת החטיפה. לאחר כשלוש שעות שוחררו שלושה סטודנטיות, אחת מהן בהריון. המורה נותרה בכיתה כל העת. בשל האירוע פונה הקולג' מכל יתר הסטודנטים.

קילפטריק טען שהוא משתייך לארגון אל קאעידה, ולמרות שלרשויות לא היתה כל סיבה להאמין לו, האף.בי.אי עורב בחקירה. השוטרים יצרו עמו קשר באמצעות מכשירי הטלפון הניידים של הסטודנטים, אך קילפטריק לא הסכים לדבר ישירות עם המשטרה.

קילפטריק, תושב ממפיס במקור, שהה אצל אחותו בדיירסרג. במכתב ההתאבדות שהשאיר בביתה כתב כי ברצונו "להרוג כמה אנשים ולמות היום". הוא גם כתב כי אינו אוהב אמריקנים וכי דיבר עם אוסאמה בן לאדן. לדברי הרשויות, עמדו נגדו אישומים בגין תקיפה וחטיפה במקרה אחר, והוא אמור היה להופיע אתמול בבית המשפט בממפיס.
 
 
השוטרים אף יצרו קשר עם אחותו במהלך הארוע אך הוא סירב לדבר איתה. הוא לא העלה כל דרישות בתמורה לשחרור החטופים, מלבד דרישה למזון ושתיה.

בערב הוא דרש שיביאו לכיתה שישה מגשים של פיצה פפרוני ושתי אריזות שישיה של משקאות קלים, והשוטרים סיפקו לו את מבוקשו.

לאחר כתשע שעות בהן החזיק בבני הערובה בכיתה, ירו בו השוטרים למוות. בתחילה מסר מפקד המשטרה במקום שקילפטריק ירה בעצמו אולם בהמשך הוא אישר ששוטרים ירו בו. שני בני ערובה נפצעו באירוע אך לא ברור אם מאש השוטרים או על ידי קילפטריק. נמסר כי מצבם אינו קשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by